Branża SEO

Zlecę depozycjonowanie strony – desperacja czy głupota?

4 komentarze

Coraz ciekawiej dzieje się w branży SEO, skoro można znaleźć w internetowych serwisach ogłoszeniowych takie „kwiatki”

Witam serdecznie,
chciałbym zlecić depozycjonowanie 2 różnych stron- tematyka eventowa czyli organizacja imprez oraz dla znajomego tematyka produkcyjna.
Pierwsze spowodowane nagminnym kopiowaniem treści, pomysłów, scenariuszy imprez, wyposażenia wnętrza lokalu itd ( oraz oczywiście walka o top) drugi przypadek nieetyczne ruchy w „realu” finansowe i szkalujące . Pierwszy przypadek strona pozycjonowana, drugi nigdy nie pozycjonowana (natomiast zaplanowane pozycjonowanie)
Byłbym wdzięczny ewentualnie za nr kontaktowy , żeby omówić sprawę.
pozdrawiam

Zlecenie depozycjonowania serwisu

Jeżeli jeden z oferentów pisze

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą

a jednocześnie na stronie firmowej nie ma ani adresu ani telefonu stacjonarnego (chociaż brak tego drugiego bym jeszcze wybaczył) – podziwiam oprócz odwagi/głupoty osoby zadającej pytanie także i odwagę/głupotę firmy, która potrafi odpowiedzieć na takie zapytanie. Przecież to podpada pod prokuraturę, jako działanie na szkodę firmy.

Pozostałe oferty, wystawione przez użytkowników gonz0, lester89, kaminski_marcin – traktuję w kategorii albo żartu albo (lukaszpres) – żartu spamu reklamowego.

GD Star Rating
loading...
Zlecę depozycjonowanie strony - desperacja czy głupota?, Zlecę depozycjonowanie strony - desperacja czy głupota?, 10.0 out of 10 based on 2 ratings Zlecę depozycjonowanie strony - desperacja czy głupota?
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Opinie i Komentarze

Mati 5 lutego 2012, 17:24

Coraz ciekawiej dzieje się nie tylko w SEO. Takich zleceń w walce z konkurencją jest na zlecenia net całkiem sporo :) Dużo więcej zleceniobiorców-firm zebrało zleceni wykonania kopii jakiejś tam witryny łącznie z wszystkimi ‚bajerami js’ i zlecenie wyciągnięcia bazy userów ;P Takie kwiatki publicznie zlecane :] To ostatnie zostało przez portal lub autora usunięte.

Moher 5 lutego 2012, 21:24

Zgred dał ofertę nie do odrzucenia! Jedynie 20k ;)

ewalinka1 6 lutego 2012, 11:19

„nieetyczne ruchy” za to takie zlecenie jest etyczne… żałosne. Az jestem ciekaw jak będzie wyglądała etyka zleceniodawcy jak przyjdzie zapłacić wykonawcy :) (o ile znajdzie się takowy)

Seotarget 8 lutego 2012, 0:19

Znam firmę ktora się tym zajmuję. Liczą sobie duzo drożej niż normalne działania a proces jest max banalny. Raczej tego nie reklamują ;) Poza samym pozycjonowaniem jest jeszcze pare ciekawych rzeczy które chce tylko mała grupa osób, nie tylko nie etyczne takie jak to

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Branża SEO
Czy Google wydaje firmom certyfikaty SEO na pozycjonowanie stron

Od czasu do czasu niektóre firmy SEO próbują pozyskać Klientów na swoje usługi SEO posługując się przy okazji ich reklamowania...

Zamknij