5 lutego 2012 | Aktualizacja: 29 czerwca 2018
Branża SEO

Coraz ciekawiej dzieje się w branży SEO, skoro można znaleźć w internetowych serwisach ogłoszeniowych takie “kwiatki”

Witam serdecznie,
chciałbym zlecić depozycjonowanie 2 różnych stron- tematyka eventowa czyli organizacja imprez oraz dla znajomego tematyka produkcyjna.
Pierwsze spowodowane nagminnym kopiowaniem treści, pomysłów, scenariuszy imprez, wyposażenia wnętrza lokalu itd ( oraz oczywiście walka o top) drugi przypadek nieetyczne ruchy w “realu” finansowe i szkalujące . Pierwszy przypadek strona pozycjonowana, drugi nigdy nie pozycjonowana (natomiast zaplanowane pozycjonowanie)
Byłbym wdzięczny ewentualnie za nr kontaktowy , żeby omówić sprawę.
pozdrawiam

Zlecenie depozycjonowania serwisu

Jeżeli jeden z oferentów pisze

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą

a jednocześnie na stronie firmowej nie ma ani adresu ani telefonu stacjonarnego (chociaż brak tego drugiego bym jeszcze wybaczył) – podziwiam oprócz odwagi/głupoty osoby zadającej pytanie także i odwagę/głupotę firmy, która potrafi odpowiedzieć na takie zapytanie. Przecież to podpada pod prokuraturę, jako działanie na szkodę firmy.

Pozostałe oferty, wystawione przez użytkowników gonz0, lester89, kaminski_marcin – traktuję w kategorii albo żartu albo (lukaszpres) – żartu spamu reklamowego.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Mati 5 lutego 2012, 17:24

  Coraz ciekawiej dzieje się nie tylko w SEO. Takich zleceń w walce z konkurencją jest na zlecenia net całkiem sporo :) Dużo więcej zleceniobiorców-firm zebrało zleceni wykonania kopii jakiejś tam witryny łącznie z wszystkimi ‘bajerami js’ i zlecenie wyciągnięcia bazy userów ;P Takie kwiatki publicznie zlecane :] To ostatnie zostało przez portal lub autora usunięte.

  Moher 5 lutego 2012, 21:24

  Zgred dał ofertę nie do odrzucenia! Jedynie 20k ;)

  ewalinka1 6 lutego 2012, 11:19

  “nieetyczne ruchy” za to takie zlecenie jest etyczne… żałosne. Az jestem ciekaw jak będzie wyglądała etyka zleceniodawcy jak przyjdzie zapłacić wykonawcy :) (o ile znajdzie się takowy)

  Seotarget 8 lutego 2012, 0:19

  Znam firmę ktora się tym zajmuję. Liczą sobie duzo drożej niż normalne działania a proces jest max banalny. Raczej tego nie reklamują ;) Poza samym pozycjonowaniem jest jeszcze pare ciekawych rzeczy które chce tylko mała grupa osób, nie tylko nie etyczne takie jak to

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii