23 maja 2011
Wyszukiwarka Google

Jeżeli nie mamy Twittera i korzystamy z np. popularnego u nas Blip’a (oczywiście niektórzy mogą mieć i to, i to) warto zainteresować się wtyczką yBlip.

Pełni ona taką samą rolę jak w przypadku Twittera Tweet Thisumożliwia automatyczną publikację na naszym Blip’ie informacji o pojawieniu się nowego wpisu na naszym Blogu.

Warto mieć zainstalowane oba rozwiązania – chociażby w kontekście unikania „problemów” z identyfikacją własności strony – o czym pisałem bliżej w poście poświęconym sposobom określania przez Google pochodzenia dokumentów publikowanych w Sieci.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii