Wyszukiwarka Google

yBlip – wtyczka łącząca WordPressa z Blipem

Jeżeli nie mamy Twittera i korzystamy z np. popularnego u nas Blip’a (oczywiście niektórzy mogą mieć i to, i to) warto zainteresować się wtyczką yBlip.

Pełni ona taką samą rolę jak w przypadku Twittera Tweet Thisumożliwia automatyczną publikację na naszym Blip’ie informacji o pojawieniu się nowego wpisu na naszym Blogu.

Warto mieć zainstalowane oba rozwiązania – chociażby w kontekście unikania „problemów” z identyfikacją własności strony – o czym pisałem bliżej w poście poświęconym sposobom określania przez Google pochodzenia dokumentów publikowanych w Sieci.

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *