Branża SEO

Wyszukiwarka Blekko już dostępna w Polsce

Były zapowiedzi, można już korzystać.

Pod adresem http://blekko.com/ dostępna jest wyszukiwarka Blekko, która według licznych informacji umożliwia m.in. dokładne „prześwietlenie” strony konkurencji.

Jeżeli tak jest i oferuje ona coś więcej niż Yahoo czy inne wtyczki, np. Chrome SEO do Chroma, to będzie trzeba zwrócić na nią uwagę.

Niedługo postaram się przetestować i wrzucić swoje uwagi w osobnym poście.

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Opinie i Komentarze

Egipt 5 listopada 2010, 21:05

Jakaś innowacja to jest, jednak bez przesady. Większe możliwości ma SeoQuake jako dodatek do firefoxa plus siteexplorer yahoo. Pamiętajmy, że blekko to nie google. Wyszukiwarka pokazuje dane (backlinki, itd) zaindeksowane przez swoje boty.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *