4 listopada 2010 | Aktualizacja: 5 listopada 2010
Branża SEO

Były zapowiedzi, można już korzystać.

Pod adresem http://blekko.com/ dostępna jest wyszukiwarka Blekko, która według licznych informacji umożliwia m.in. dokładne “prześwietlenie” strony konkurencji.

Jeżeli tak jest i oferuje ona coś więcej niż Yahoo czy inne wtyczki, np. Chrome SEO do Chroma, to będzie trzeba zwrócić na nią uwagę.

Niedługo postaram się przetestować i wrzucić swoje uwagi w osobnym poście.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Egipt 5 listopada 2010, 21:05

  Jakaś innowacja to jest, jednak bez przesady. Większe możliwości ma SeoQuake jako dodatek do firefoxa plus siteexplorer yahoo. Pamiętajmy, że blekko to nie google. Wyszukiwarka pokazuje dane (backlinki, itd) zaindeksowane przez swoje boty.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii