Wyszukiwarka Google

Wyszukiwanie głosem dostępne w Google

Brak komentarzy

Wszystko się zmienia, świat idzie cały czas do przodu. To, co do tej pory było dostępne w mobilnym Google, staje się także dostępne dla użytkowników komputerów – od teraz można wyszukiwać informacje w Google nie poprzez wpisywanie zapytań, ale … przez podawanie ich głosem :)

Wystarczy kliknąć w odpowiednią ikonkę po prawej stronie paska, gdzie wpisujemy zapytanie, wypowiedzieć to, co chcemy znaleźć i … mamy SERPy :)

Wymagania?

Najnowsza wersja Chroma oraz … oczywiście mikrofon.

Oczywiście, jak to bywa, najpierw doczekamy się wersji anglojęzycznej (finalna wersja ma być gotowa na dniach). Na język polski będziemy musieli (niestety) jeszcze trochę poczekać…

Zapraszam do zapoznania się z krótką prezentacją usługi.

GD Star Rating
loading...
Wyszukiwanie głosem dostępne w Google, Wyszukiwanie głosem dostępne w Google, 10.0 out of 10 based on 1 rating Wyszukiwanie głosem dostępne w Google
autor 1407 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii