Wyszukiwarka Google

Wyszukiwanie głosem dostępne w Google

Wszystko się zmienia, świat idzie cały czas do przodu. To, co do tej pory było dostępne w mobilnym Google, staje się także dostępne dla użytkowników komputerów – od teraz można wyszukiwać informacje w Google nie poprzez wpisywanie zapytań, ale … przez podawanie ich głosem :)

Wystarczy kliknąć w odpowiednią ikonkę po prawej stronie paska, gdzie wpisujemy zapytanie, wypowiedzieć to, co chcemy znaleźć i … mamy SERPy :)

Wymagania?

Najnowsza wersja Chroma oraz … oczywiście mikrofon.

Oczywiście, jak to bywa, najpierw doczekamy się wersji anglojęzycznej (finalna wersja ma być gotowa na dniach). Na język polski będziemy musieli (niestety) jeszcze trochę poczekać…

Zapraszam do zapoznania się z krótką prezentacją usługi.

GD Star Rating
loading...
Wyszukiwanie głosem dostępne w Google, Wyszukiwanie głosem dostępne w Google, 10.0 out of 10 based on 1 rating Wyszukiwanie głosem dostępne w Google

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *