16 czerwca 2011
Wyszukiwarka Google

Wszystko się zmienia, świat idzie cały czas do przodu. To, co do tej pory było dostępne w mobilnym Google, staje się także dostępne dla użytkowników komputerów – od teraz można wyszukiwać informacje w Google nie poprzez wpisywanie zapytań, ale … przez podawanie ich głosem :)

Wystarczy kliknąć w odpowiednią ikonkę po prawej stronie paska, gdzie wpisujemy zapytanie, wypowiedzieć to, co chcemy znaleźć i … mamy SERPy :)

Wymagania?

Najnowsza wersja Chroma oraz … oczywiście mikrofon.

Oczywiście, jak to bywa, najpierw doczekamy się wersji anglojęzycznej (finalna wersja ma być gotowa na dniach). Na język polski będziemy musieli (niestety) jeszcze trochę poczekać…

Zapraszam do zapoznania się z krótką prezentacją usługi.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii