Wyjście z filtra

Strona wpadła w filtr, dostała banaNieprzerwanie od 2008 roku pomagam webmasterom w rozwiązywaniu ich problemów związanych ze spadkiem widoczności strony w Google. Wiele z nich opisuje później w formie case’ów w kategorii Filtry i bany oraz Etyka branży SEO gdzie pokazuję przyczyny problemów a także zwracam uwagę elementy kluczowe na etapie wychodzenia z kar, jakie Google nakłada na strony łamiące tzw. Wskazówki dla Webmasterów.

Zakres usługi obejmuje skuteczne wyprowadzenie strony z filtra – inne kwestie, uzgodnione między stronami.

Jeżeli jesteś zainteresowany proszę o kontakt.

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Następny wpis: