Wskazówki Google dla Webmasterów

Wskazówki Google dla Webmasterów to zbiór informacji, jakie Google przygotowało na swojej stronie, które mają pomóc webmasterom w budowaniu wysokojakościowych stron.

Wiele ze znajdujących się tam informacji dotyczy sytuacji, w których strona może zostać ukarana przez Google za stosowanie przy jej budowie lub promocji praktyk niedozwolonych przez regulamin wyszukiwarki. Jeżeli Twoja strona nagle spada, to np.w sytuacji, gdy zleciłeś jej pozycjonowanie  powinieneś dokonać audytu prowadzonych przez firmę SEO prac przy stronie.

Wskazówki Google dla Webmasterów powinny być obowiązkową lekturą każdego właściciela strony – nie tylko w sytuacji, w której podejrzewa on, że z jego stroną dzieje się coś niedobrego; stosowanie się do Wskazówek już na etapie projektowania, a potem budowy strony, zwiększa prawdopodobieństwo zajęcia przez stronę wysokich pozycji w wyszukiwarce Google.

Masz problem z interpretacją Wskazówek dla Webmasterów?

Tak, proszę o pomoc >>

GD Star Rating
loading...
Wskazówki Google dla Webmasterów, Wskazówki Google dla Webmasterów, 6.8 out of 10 based on 11 ratings Wskazówki Google dla Webmasterów to zbiór informacji, jakie Google przygotowało na swojej stronie, które mają pomóc webm...