Optymalizacja stron
13 czerwca 2011

Dzisiaj krótko przedstawię bardzo przydatną wtyczkę, dzięki której osoby korzystające z iPhon’a czy posiadające zainstalowany w swoim telefonie system Android będą w stanie wygodnie czytać bloga na swoich urządzeniach mobilnych. Sprawdziłem u siebie – nie wyświetla się sidebar, posty są przedstawione jako linki, poza tym można skorzystać z wyszukiwania.

Same wpisy oczywiście wyświetlają grafikę, jeżeli znajduje się ona w ich treściach.

Jako ciekawostkę przyjmuję to, że nie wyświetla się w moim blogu strona „Tagi” – no ale poza samą chmurą tagów nie ma tam nic więcej „do poczytania”, zas użytkownicy smartfonów nie mają czasu na „takie rzeczy” oczekując szybkiego dostępu do informacji – co opisywana wtyczka w pełni umożliwia.

Czy znacie inne wtyczki, dostosowujące WordPressa pod urządzenia mobilne? Może taką, w której chmura tagów będzie jednak widoczna? :)

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii