Optymalizacja stron

WPMS Mobile Edition – wtyczka do WordPressa pod Androida i IPhona

Brak komentarzy

Dzisiaj krótko przedstawię bardzo przydatną wtyczkę, dzięki której osoby korzystające z iPhon’a czy posiadające zainstalowany w swoim telefonie system Android będą w stanie wygodnie czytać bloga na swoich urządzeniach mobilnych. Sprawdziłem u siebie – nie wyświetla się sidebar, posty są przedstawione jako linki, poza tym można skorzystać z wyszukiwania.

Same wpisy oczywiście wyświetlają grafikę, jeżeli znajduje się ona w ich treściach.

Jako ciekawostkę przyjmuję to, że nie wyświetla się w moim blogu strona „Tagi” – no ale poza samą chmurą tagów nie ma tam nic więcej „do poczytania”, zas użytkownicy smartfonów nie mają czasu na „takie rzeczy” oczekując szybkiego dostępu do informacji – co opisywana wtyczka w pełni umożliwia.

Czy znacie inne wtyczki, dostosowujące WordPressa pod urządzenia mobilne? Może taką, w której chmura tagów będzie jednak widoczna? :)

GD Star Rating
loading...
WPMS Mobile Edition - wtyczka do Wordpressa pod Androida i IPhona, WPMS Mobile Edition - wtyczka do Wordpressa pod Androida i IPhona, 10.0 out of 10 based on 1 rating WPMS Mobile Edition - wtyczka do Wordpressa pod Androida i IPhona
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Optymalizacja stron
Cechy dobrego audytu SEO strony internetowej

Wczoraj na Forum Pomocy Google dla Webmasterów pojawił się wątek, w którym osoba pytająca poprosiła o pomoc - strona zniknęła...

Zamknij