13 czerwca 2011 | Aktualizacja: 29 czerwca 2018
Optymalizacja stron

Dzisiaj krótko przedstawię bardzo przydatną wtyczkę, dzięki której osoby korzystające z iPhon’a czy posiadające zainstalowany w swoim telefonie system Android będą w stanie wygodnie czytać bloga na swoich urządzeniach mobilnych. Sprawdziłem u siebie – nie wyświetla się sidebar, posty są przedstawione jako linki, poza tym można skorzystać z wyszukiwania.

Same wpisy oczywiście wyświetlają grafikę, jeżeli znajduje się ona w ich treściach.

Jako ciekawostkę przyjmuję to, że nie wyświetla się w moim blogu strona „Tagi” – no ale poza samą chmurą tagów nie ma tam nic więcej „do poczytania”, zas użytkownicy smartfonów nie mają czasu na „takie rzeczy” oczekując szybkiego dostępu do informacji – co opisywana wtyczka w pełni umożliwia.

Czy znacie inne wtyczki, dostosowujące WordPressa pod urządzenia mobilne? Może taką, w której chmura tagów będzie jednak widoczna? :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.

GD Star Rating
loading...
WPMS Mobile Edition - wtyczka do Wordpressa pod Androida i IPhona

10.0101

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii