Narzędzia SEO

WPMS Mobile Edition – wtyczka do WordPressa pod Androida i IPhona

Dzisiaj krótko przedstawię bardzo przydatną wtyczkę, dzięki której osoby korzystające z iPhon’a czy posiadające zainstalowany w swoim telefonie system Android będą w stanie wygodnie czytać bloga na swoich urządzeniach mobilnych. Sprawdziłem u siebie – nie wyświetla się sidebar, posty są przedstawione jako linki, poza tym można skorzystać z wyszukiwania.

Same wpisy oczywiście wyświetlają grafikę, jeżeli znajduje się ona w ich treściach.

Jako ciekawostkę przyjmuję to, że nie wyświetla się w moim blogu strona „Tagi” – no ale poza samą chmurą tagów nie ma tam nic więcej „do poczytania”, zas użytkownicy smartfonów nie mają czasu na „takie rzeczy” oczekując szybkiego dostępu do informacji – co opisywana wtyczka w pełni umożliwia.

Czy znacie inne wtyczki, dostosowujące WordPressa pod urządzenia mobilne? Może taką, w której chmura tagów będzie jednak widoczna? :)

GD Star Rating
a WordPress rating system
WPMS Mobile Edition - wtyczka do Wordpressa pod Androida i IPhona, WPMS Mobile Edition - wtyczka do Wordpressa pod Androida i IPhona, 10.0 out of 10 based on 1 rating WPMS Mobile Edition - wtyczka do Wordpressa pod Androida i IPhona

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *