Wyszukiwarka Google

Wpływ Google na temperaturę wody w Bałtyku (nowa serwerownia Hamina w Finlandii)

2 komentarze

Wybierasz się w wakacje nad Bałtyk? Nie wiem, czy wiesz, ale dzięki Google możesz mieć (teoretycznie, a może i w praktyce) cieplejszą wodę. O ile – to zależy już tylko do Ciebie :)

W Finlandii otwarto niedawno nową serwerownię, która chłodzona jest wodą z Bałtyku. Woda pobierana jest bezpośrednio z morza, następnie następuje chłodzenie serwerów i woda wraca z powrotem do Bałtyku. Aby ograniczyć wpływ na środowisko, powracająca woda jest mieszana ze świeżą – aby jej temperatura była zbliżona maksymalnie do wartości, jaką posiada w chwili pobierania jej do systemu.

Już teraz w Sieci można znaleźć ciekawe komentarze, np. „Jak chcecie mieć ciepłą wodę w Bałtyku w wakacje to zadawajcie dużo zapytań w wyszukiwaniach wujka Gugiela ;)…

Zapraszam do obejrzenia ciekawej prezentacji na YouTube:

GD Star Rating
loading...
Wpływ Google na temperaturę wody w Bałtyku (nowa serwerownia Hamina w Finlandii), Wpływ Google na temperaturę wody w Bałtyku (nowa serwerownia Hamina w Finlandii), 10.0 out of 10 based on 1 rating Wpływ Google na temperaturę wody w Bałtyku (nowa serwerownia Hamina w Finlandii)
autor 1406 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Opinie i Komentarze

Seo-Profi 13 czerwca 2011, 0:27
Seo-Profi 13 czerwca 2011, 0:28

Ponieważ blog wyświetla się wysoko pod frazę „temperatura wody w bałtyku 2011” postanowiłem umieścić mapę z naniesioną aktualną temperaturą wody w Bałtyku. Dane dostarcza IMGW Gdynia :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii