26 maja 2011
Wyszukiwarka Google

Wybierasz się w wakacje nad Bałtyk? Nie wiem, czy wiesz, ale dzięki Google możesz mieć (teoretycznie, a może i w praktyce) cieplejszą wodę. O ile – to zależy już tylko do Ciebie :)

W Finlandii otwarto niedawno nową serwerownię, która chłodzona jest wodą z Bałtyku. Woda pobierana jest bezpośrednio z morza, następnie następuje chłodzenie serwerów i woda wraca z powrotem do Bałtyku. Aby ograniczyć wpływ na środowisko, powracająca woda jest mieszana ze świeżą – aby jej temperatura była zbliżona maksymalnie do wartości, jaką posiada w chwili pobierania jej do systemu.

Już teraz w Sieci można znaleźć ciekawe komentarze, np. “Jak chcecie mieć ciepłą wodę w Bałtyku w wakacje to zadawajcie dużo zapytań w wyszukiwaniach wujka Gugiela ;)…

Zapraszam do obejrzenia ciekawej prezentacji na YouTube:

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Seo-Profi 13 czerwca 2011, 0:27
  Seo-Profi 13 czerwca 2011, 0:28

  Ponieważ blog wyświetla się wysoko pod frazę “temperatura wody w bałtyku 2011” postanowiłem umieścić mapę z naniesioną aktualną temperaturą wody w Bałtyku. Dane dostarcza IMGW Gdynia :)

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii