Wyszukiwarka Google
26 maja 2011

Wybierasz się w wakacje nad Bałtyk? Nie wiem, czy wiesz, ale dzięki Google możesz mieć (teoretycznie, a może i w praktyce) cieplejszą wodę. O ile – to zależy już tylko do Ciebie :)

W Finlandii otwarto niedawno nową serwerownię, która chłodzona jest wodą z Bałtyku. Woda pobierana jest bezpośrednio z morza, następnie następuje chłodzenie serwerów i woda wraca z powrotem do Bałtyku. Aby ograniczyć wpływ na środowisko, powracająca woda jest mieszana ze świeżą – aby jej temperatura była zbliżona maksymalnie do wartości, jaką posiada w chwili pobierania jej do systemu.

Już teraz w Sieci można znaleźć ciekawe komentarze, np. „Jak chcecie mieć ciepłą wodę w Bałtyku w wakacje to zadawajcie dużo zapytań w wyszukiwaniach wujka Gugiela ;)…

Zapraszam do obejrzenia ciekawej prezentacji na YouTube:

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


OPINIE I KOMENTARZE

Seo-Profi 13 czerwca 2011, 0:27
Seo-Profi 13 czerwca 2011, 0:28

Ponieważ blog wyświetla się wysoko pod frazę „temperatura wody w bałtyku 2011” postanowiłem umieścić mapę z naniesioną aktualną temperaturą wody w Bałtyku. Dane dostarcza IMGW Gdynia :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii