Wyszukiwarka Google

Wpływ Google na temperaturę wody w Bałtyku (nowa serwerownia Hamina w Finlandii)

Wybierasz się w wakacje nad Bałtyk? Nie wiem, czy wiesz, ale dzięki Google możesz mieć (teoretycznie, a może i w praktyce) cieplejszą wodę. O ile – to zależy już tylko do Ciebie :)

W Finlandii otwarto niedawno nową serwerownię, która chłodzona jest wodą z Bałtyku. Woda pobierana jest bezpośrednio z morza, następnie następuje chłodzenie serwerów i woda wraca z powrotem do Bałtyku. Aby ograniczyć wpływ na środowisko, powracająca woda jest mieszana ze świeżą – aby jej temperatura była zbliżona maksymalnie do wartości, jaką posiada w chwili pobierania jej do systemu.

Już teraz w Sieci można znaleźć ciekawe komentarze, np. „Jak chcecie mieć ciepłą wodę w Bałtyku w wakacje to zadawajcie dużo zapytań w wyszukiwaniach wujka Gugiela ;)…

Zapraszam do obejrzenia ciekawej prezentacji na YouTube:

GD Star Rating
loading...
Wpływ Google na temperaturę wody w Bałtyku (nowa serwerownia Hamina w Finlandii), Wpływ Google na temperaturę wody w Bałtyku (nowa serwerownia Hamina w Finlandii), 10.0 out of 10 based on 1 rating Wpływ Google na temperaturę wody w Bałtyku (nowa serwerownia Hamina w Finlandii)

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1377 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Seo-Profi 13 czerwca 2011, 0:27
Seo-Profi 13 czerwca 2011, 0:28

Ponieważ blog wyświetla się wysoko pod frazę „temperatura wody w bałtyku 2011” postanowiłem umieścić mapę z naniesioną aktualną temperaturą wody w Bałtyku. Dane dostarcza IMGW Gdynia :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *