7 czerwca 2011
Wyszukiwarka Google

Google będzie serwować nam więcej grafik w wynikach wyszukiwania, jeżeli z zapytania będzie wynikać, że szukamy zdjęć np. dodając do zapytania “zdjęcie” czy “grafika” – co zostało przedstawione na blogu Google. Zamiast standardowych kilku grafik Google może zaserować nam ich nawet kilka razy więcej – “wychodząc” z założenia, że jeżeli szukamy zdjęć, to one powinny być w przewadze, a nie “zwykłe SERPy”.

Najeżdżając na zdjęcie powiększy się ono automatycznie, prezentując przy okazji dodatkowe informacje na swój temat.

Nie zaobserwowałem tego jeszcze i nas. No cóż – Polska nie jest pierwszym krajem, w którym dokonywane są zmiany w algorytmie. Musimy poczekać na swoją kolej.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii