Narzędzia SEO

Wapanalyzer – wtyczka do Firefoxa, która wiele potrafi sprawdzić

Przydatne narzędzie, dzięki któremu będziemy w stanie szybko zdiagnozować stronę pod kątem użytych w niej technologii.

Wtyczka potrafi wskazać rodzaj użytego CMSa na stronie, narzędzi analitycznych. Dowiemy się, czy strona „stoi” np. na Joomli, czy może na WordPressie, jakie narzędzie analityczne jest na niej zainstalowane itp.

Może nie wszystkie z nich są znane, ale na pewno warto bliżej przyjrzeć się temu dodatkowi i … przynajmniej przetestować „pod siebie”.

GD Star Rating
loading...
Wapanalyzer - wtyczka do Firefoxa, która wiele potrafi sprawdzić, Wapanalyzer - wtyczka do Firefoxa, która wiele potrafi sprawdzić, 5.2 out of 10 based on 5 ratings Wapanalyzer - wtyczka do Firefoxa, która wiele potrafi sprawdzić

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1378 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Rob 28 kwietnia 2011, 11:41

Nie znałem tej wtyczki, ale po zainstalowaniu muszę przyznać, że jest bardzo przydatna.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *