22 maja 2011 | Aktualizacja: 29 czerwca 2018
Optymalizacja stron

Od pewnego czasu szukałem dobrej wtyczki, dzięki której nowe wpisy na blogu byłyby publikowane od razu na Twitterze. Wiele osób polecało Twitter Tools – niestety, w moim przypadku nie zdał on egzaminu – na kilkadziesiąt wpisów skuteczność automatycznego “tweetowania” wyniosła kilka procent…

Postanowiłem poszukać czegoś innego i … dzisiaj w końcu znalazłem :)

Wtyczka nazywa się Tweet This. Jest konfiguracja jest banalnie prosta – należy tylko znać trochę angielski i spokojnie wypełnić kilka pól. I to wszystko.

Dodatkowo za jej pomocą wstawimy sobie na blog przycisk umożliwiający osobom umieszczenie informacji o naszym wpisie na ich Twitterze – ale nie tylko. Taka funkcjonalność jest dostępna także dla LinkedIn czy innych popularnych serwisów.

Niestety, nie ma tutaj Blip’a – usunąłbym Sociable – przyciski z Tweet This bardzo ładnie się prezentują :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii