Optymalizacja stron

Tweet This – wtyczka łącząca WordPressa z Twitterem

Brak komentarzy

Od pewnego czasu szukałem dobrej wtyczki, dzięki której nowe wpisy na blogu byłyby publikowane od razu na Twitterze. Wiele osób polecało Twitter Tools – niestety, w moim przypadku nie zdał on egzaminu – na kilkadziesiąt wpisów skuteczność automatycznego „tweetowania” wyniosła kilka procent…

Postanowiłem poszukać czegoś innego i … dzisiaj w końcu znalazłem :)

Wtyczka nazywa się Tweet This. Jest konfiguracja jest banalnie prosta – należy tylko znać trochę angielski i spokojnie wypełnić kilka pól. I to wszystko.

Dodatkowo za jej pomocą wstawimy sobie na blog przycisk umożliwiający osobom umieszczenie informacji o naszym wpisie na ich Twitterze – ale nie tylko. Taka funkcjonalność jest dostępna także dla LinkedIn czy innych popularnych serwisów.

Niestety, nie ma tutaj Blip’a – usunąłbym Sociable – przyciski z Tweet This bardzo ładnie się prezentują :)

GD Star Rating
loading...
autor 1407 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii