Narzędzia SEO

Tweet This – wtyczka łącząca WordPressa z Twitterem

Od pewnego czasu szukałem dobrej wtyczki, dzięki której nowe wpisy na blogu byłyby publikowane od razu na Twitterze. Wiele osób polecało Twitter Tools – niestety, w moim przypadku nie zdał on egzaminu – na kilkadziesiąt wpisów skuteczność automatycznego „tweetowania” wyniosła kilka procent…

Postanowiłem poszukać czegoś innego i … dzisiaj w końcu znalazłem :)

Wtyczka nazywa się Tweet This. Jest konfiguracja jest banalnie prosta – należy tylko znać trochę angielski i spokojnie wypełnić kilka pól. I to wszystko.

Dodatkowo za jej pomocą wstawimy sobie na blog przycisk umożliwiający osobom umieszczenie informacji o naszym wpisie na ich Twitterze – ale nie tylko. Taka funkcjonalność jest dostępna także dla LinkedIn czy innych popularnych serwisów.

Niestety, nie ma tutaj Blip’a – usunąłbym Sociable – przyciski z Tweet This bardzo ładnie się prezentują :)

GD Star Rating
a WordPress rating system

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *