Optymalizacja stron
22 maja 2011

Od pewnego czasu szukałem dobrej wtyczki, dzięki której nowe wpisy na blogu byłyby publikowane od razu na Twitterze. Wiele osób polecało Twitter Tools – niestety, w moim przypadku nie zdał on egzaminu – na kilkadziesiąt wpisów skuteczność automatycznego „tweetowania” wyniosła kilka procent…

Postanowiłem poszukać czegoś innego i … dzisiaj w końcu znalazłem :)

Wtyczka nazywa się Tweet This. Jest konfiguracja jest banalnie prosta – należy tylko znać trochę angielski i spokojnie wypełnić kilka pól. I to wszystko.

Dodatkowo za jej pomocą wstawimy sobie na blog przycisk umożliwiający osobom umieszczenie informacji o naszym wpisie na ich Twitterze – ale nie tylko. Taka funkcjonalność jest dostępna także dla LinkedIn czy innych popularnych serwisów.

Niestety, nie ma tutaj Blip’a – usunąłbym Sociable – przyciski z Tweet This bardzo ładnie się prezentują :)

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii