Lista terminów, tzw. tagów, które opisują tematy poruszane na blogu. Każdy wpis jest przypisany do określonej kategorii, w ramach której, jako zawężenie, funkcjonują tagi – z reguły do wpisu przyporządkowywane są dwa/góra trzy tagi. Dzięki takiemu podejściu, na tej stronie, możesz szybko wyszukać te wpisy, które poruszają interesujący Ciebie temat.

Im większą czcionka jest przedstawiony dany termin, tym jest on częściej obecny we wpisach na blogu. Strona danego terminu, oprócz zestawienia przyporządkowanych mu wpisów, zawiera krótką charakterystykę danego tematu. Dzięki temu możesz nie tylko np. wyszukać wpisy poruszające zagadnienia związane z tzw. disavow tool’em – ale także dowiedzieć się o nim w prosty i szybki sposób najważniejszych informacji.

autor 1445 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomagam zwiększać ruch na portalach tematycznych, generować większą sprzedaż w sklepach internetowych oraz pozyskiwać zapytania od nowych klientów ze stron firmowych.

Bloga, którego czytasz,  założyłem w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Ekspert pomagam rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.

Poprzedni wpis:
Następny wpis: