Słownik (glosariusz) SEO

Słownik SEOSłownik (glosariusz) SEO to zbiór pojęć związanych z zagadnieniami optymalizacji i pozycjonowania stron w Google. Powstał w celu przybliżenia czytelnikom pojęć związanych z tematyką SEO – jak w każdej branży tak i tutaj rozwinął się slang branżowy, bez którego zrozumienie niektórych wpisów na blogu czy wątków na moim forum SEO może być poważnie utrudnione.

Jeżeli nie znalazłeś w słowniku jakiegoś pojęcia  skontaktuj się ze mną przez formularz; a definicja, której szukasz, pojawi się w słowniku. Możesz także użyć do tego celu systemu komentarzy, zaczepić mnie na Facebooku, Google+ czy Twitterze :)

To samo dotyczy sytuacji kiedy uznasz, że dana definicja wymaga rozwinięcia/doprecyzowania :)

W celu wyszukania w obrębie bloga informacji poruszających dane zagadnienie należy skorzystać z wyszukiwarki na stronie lub kliknąć na wybrany tag, pod którym znajdziesz wpisy poruszające zagadnienia związane z danym tematem. Można także skorzystać z wyszukiwarki dostępnej w serwisie.

Słownik (glosariusz) SEO

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Efrante 13 kwietnia 2016, 18:30

O matko!:)
Czytam Pana bloga, bo mam wyraźną potrzebę wypozycjonowania swojej strony. Problem w tym, że jestem analfabetką informatyczną i nie rozumiem nic, a nic, a firmy zajmujące się pozycjonowaniem raczej się nie sprawdzają, bo jedyne co potrafią doskonale to wystawiać faktury. Przynajmniej ja na takie trafiłam. Dlatego wołam głośno: POMOCY! Jakoś tak bardziej dla idiotów poproszę ( o sobie mówię ).:)

Sebastian Miśniakiewicz 13 kwietnia 2016, 18:53

Nie wiem, co odpisać :) – staram się prowadzić bloga prostym językiem, podkreślając do czasu do czasu, że jest on skierowany do właścicieli stron, a n ie do form (chociaż sam też się zajmuję tym zawodowo, to jednak uważam, że ktoś musi nieść „kaganek oświaty” :)
Z drugiej strony mam auto, ale go sam nie naprawiam, ponieważ … wychodzę z założenia, że nie mogę się znać na wszystkim.
W razie pytań proszę pytać pod odpowiednimi postami – postaram się pomóc

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *