Wyszukiwarka Google

Serwisy wymiany plusami – Plused, HellBuzz – czy zniszczą Google+ ?

Google+ nie funkcjonuje jeszcze w pełni (dla wszystkich) a już powstają pierwsze strony, które oferują „pomoc w plusowaniu”. Plused czy HellBuzz – to serwisy, gdzie w ramach „towarzystwa wzajemnej adoracji” można podbić ilość plusików dla swojej strony. Przyznam, że jestem pod wrażeniem, jak szybko Polacy wpadli na taki pomysł :). Jak można przeczytać na jednym z nich

Hellbuzz to miejsce w którym wspólnie z innymi diabłami możecie pomagać sobie w wygrywaniu internetowych konkursów, robieniu kawałów, wpływaniu na wyniki ankiet czy zdobyciu „like it”. W HelLBuzz razem głosujemy, razem moczymy się w smole i razem wygrywamy!!!

Dobre – nie ma to jak świetna reklama reklama :). Widać, że działa –  3 lipca użytkowników było 785, dzisiaj – 11 lipiec – już 928. Na pewno swój udział na tutaj rozdawanie „monet”, na jednym z blogów widziałem akcję promocyjną. Niby 985 to nieduża liczba, ale ja nie widziałem jeszcze polskiej strony, która miałaby tyle plusów…

Moje podejście do systemów? Wolę sam zdobywać plusiki. Zdobywanie po tysiąc plusów – jak to teraz dzieje się w przypadku Facebooka, gdzie większość to martwe dusze – niewątpliwie jak kiedyś będzie miało wpływ na SERPy to z pewnością tylko negatywny.Nie wierzę, aby Google, przy nowym systemie, nie przewidziało takich procederów.

Co nie oznacza, że wymienione serwisy nie będą popularne :). Będę je z ciekawości obserwował.

GD Star Rating
loading...
Serwisy wymiany plusami - Plused, HellBuzz - czy zniszczą Google+ ?, Serwisy wymiany plusami - Plused, HellBuzz - czy zniszczą Google+ ?, 10.0 out of 10 based on 1 rating Serwisy wymiany plusami - Plused, HellBuzz - czy zniszczą Google+ ?

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *