semstorm

SEMSTORM to potężne narzędzie analityczne, przydatne w pracy nie tylko marketera, ale i każdego świadomego właściciela strony internetowej, który dąży do tego, aby jego domena była jak najlepiej widoczna w wynikach wyszukiwania. Zakres funkcjonalności narzędzia obejmuje na chwilę obecną m.in.:

  • analizowanie strony pod kątem fraz kluczowych – w naturalnych i płatnych wynikach wyszukiwania
  • sprawdzanie pozycji strony w wyszukiwarkach

zarówno własnej, jak i konkurencji.

Na chwilę obecną baza danych SEMSTORM obejmuje 20 mln słów kluczowych. Od niedawna dostępne są nowe funkcjonalności (narzędzia agencyjne), które pozwalają wymagającym użytkownikom analizę szerokiego spektrum danych.

Osoby zainteresowane sprawdzeniem możliwości SEMSTORM’a zachęcam do założenia konta testowego, dzięki czemu będzie można przetestować na swojej witrynie jego możliwości.

A jeżeli po teście uznasz, że narzędzie jest przydatne to dla swoich czytelników mam niespodziankę – jednorazowy kod rabatowy SEOPROFI25 , który upoważnia do zniżki 25% na zakup dowolnie wybranego pakietu.

GD Star Rating
loading...
semstorm, semstorm, 6.0 out of 10 based on 3 ratings SEMSTORM to potężne narzędzie analityczne, przydatne w pracy nie tylko marketera, ale i każdego świadomego właściciela s...