Wyszukiwarka Google

Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów – już dostępna w Helionie

Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów Jakiś czas temu zastanawiałem się nad wydaniem książki poświęconej tematyce SEO, jednak po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że … skupię się bardziej na swoim blogu, zaś książki z zakresu SEO, jakie będą się pojawiały na rynku, będę starał się w miarę możliwości opisywać w formie krótkiej recenzji.

Właśnie w wydawnictwie Helion ukazała się właśnie autorów DannyDover oraz Erik Dafforn pod intrygującym tytułem „Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów„. Jest to „świeżynka”, data wydania to luty 2012. Oczywiście ktoś powie, że zakres poruszanej w niej wiedzy z zakresu optymalizacji stron internetowych nie jest aż tak świeży – oryginał został opublikowany 29 marca 2011 roku – jednak patrząc się na dostępne na naszym rynku publikacje oraz poziom wiedzy z zakresu SEO uważam, że jej publikacja to dobry pomysł.

Niedługo przedstawię ją bliżej na blogu po zapoznaniu się z nią. Osoby zainteresowane zakresem poruszanego w niej materiału zapraszam do zapoznania się z jej fragmentem oraz spisem treści.

GD Star Rating
loading...
Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów - już dostępna w Helionie, Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów - już dostępna w Helionie, 5.5 out of 10 based on 2 ratings Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów - już dostępna w Helionie

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1377 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

czytelnik 11 marca 2012, 23:11

Szkoda pieniędzy. Książka ledwie porusza podstawowe kwestie – nie przyda się nawet informatykowi z gatunku „Pani Krysiu już podłączyłem Pani skaner”. Zawiera pierdylion „zapchajdziur” i powtórzeń tego samego tekstu. Zdecydowanie odradzam.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *