17 lutego 2012 | Aktualizacja: 2 sierpnia 2012
Wyszukiwarka Google

Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów Jakiś czas temu zastanawiałem się nad wydaniem książki poświęconej tematyce SEO, jednak po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że … skupię się bardziej na swoim blogu, zaś książki z zakresu SEO, jakie będą się pojawiały na rynku, będę starał się w miarę możliwości opisywać w formie krótkiej recenzji.

Właśnie w wydawnictwie Helion ukazała się właśnie autorów DannyDover oraz Erik Dafforn pod intrygującym tytułem “Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów“. Jest to “świeżynka”, data wydania to luty 2012. Oczywiście ktoś powie, że zakres poruszanej w niej wiedzy z zakresu optymalizacji stron internetowych nie jest aż tak świeży – oryginał został opublikowany 29 marca 2011 roku – jednak patrząc się na dostępne na naszym rynku publikacje oraz poziom wiedzy z zakresu SEO uważam, że jej publikacja to dobry pomysł.

Niedługo przedstawię ją bliżej na blogu po zapoznaniu się z nią. Osoby zainteresowane zakresem poruszanego w niej materiału zapraszam do zapoznania się z jej fragmentem oraz spisem treści.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  czytelnik 11 marca 2012, 23:11

  Szkoda pieniędzy. Książka ledwie porusza podstawowe kwestie – nie przyda się nawet informatykowi z gatunku “Pani Krysiu już podłączyłem Pani skaner”. Zawiera pierdylion “zapchajdziur” i powtórzeń tego samego tekstu. Zdecydowanie odradzam.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii