Filtry, bany
3 września 2013

rownowagaOstatnimi czasy kilka razy miały miejsce sytuacje, w których webmasterzy zgłaszali, że np. dostają od Google powiadomienie o zdjęciu filtra ale w Narzędziach dla Webmasterów nadal jest widoczna stosowana informacja. Albo, że dostali powiadomienie od Google o nienaturalnych linkach – ale w Narzędziach brak jest widocznej tego typu informacji.

Taki stan rzeczy, jak zauważyłem, powodował – co jest rzeczą naturalną – wątpliwość, co do tego, co się ze stroną rzeczywiście dzieje – ma filtr – czy już nie? Wyszła z filtra – czy może tkwi w nim dalej.

Wspomniałem przy kilku okazjach, że moim zdaniem Narzędzia się po prostu synchronizują – i dzisiaj mamy potwierdzenie ze strony Karoliny w tym zakresie.

Panie Arturze prosze ufac wiadomosciom jakie widzi Pan w panelu w WMT i to jest news dla wszystkich Webasterow, ktorzy ewentualnie maja taki sam problem:
najbardziej dokladne wiadomosci o stanie witryn zjadziecie zawsze w WMT, niestety czasami – tak jak zauwazyl Sebstian to zajmuje chwile czasu w systemie, zeby informacja byla swieza – prosze dac systemowi jeszcze jeden dzien.

Jednocześnie Karolina zachęca do kontaktu na Forum w sytuacjach, jeżeli nie nastąpi synchronizacja powiadomień oraz Narzedzi

Jesli wiadmosci dalej beda rozbiezne prosze wrocic na forum.

No to mamy jasność w zakresie, można wracać do filtrów :)

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii