Filtry, bany

Rozdźwięk między powiadomieniem od Google a Narzędziami odnośnie stanu filtra

Brak komentarzy

rownowagaOstatnimi czasy kilka razy miały miejsce sytuacje, w których webmasterzy zgłaszali, że np. dostają od Google powiadomienie o zdjęciu filtra ale w Narzędziach dla Webmasterów nadal jest widoczna stosowana informacja. Albo, że dostali powiadomienie od Google o nienaturalnych linkach – ale w Narzędziach brak jest widocznej tego typu informacji.

Taki stan rzeczy, jak zauważyłem, powodował – co jest rzeczą naturalną – wątpliwość, co do tego, co się ze stroną rzeczywiście dzieje – ma filtr – czy już nie? Wyszła z filtra – czy może tkwi w nim dalej.

Wspomniałem przy kilku okazjach, że moim zdaniem Narzędzia się po prostu synchronizują – i dzisiaj mamy potwierdzenie ze strony Karoliny w tym zakresie.

Panie Arturze prosze ufac wiadomosciom jakie widzi Pan w panelu w WMT i to jest news dla wszystkich Webasterow, ktorzy ewentualnie maja taki sam problem:
najbardziej dokladne wiadomosci o stanie witryn zjadziecie zawsze w WMT, niestety czasami – tak jak zauwazyl Sebstian to zajmuje chwile czasu w systemie, zeby informacja byla swieza – prosze dac systemowi jeszcze jeden dzien.

Jednocześnie Karolina zachęca do kontaktu na Forum w sytuacjach, jeżeli nie nastąpi synchronizacja powiadomień oraz Narzedzi

Jesli wiadmosci dalej beda rozbiezne prosze wrocic na forum.

No to mamy jasność w zakresie, można wracać do filtrów :)

GD Star Rating
loading...
Rozdźwięk między powiadomieniem od Google a Narzędziami odnośnie stanu filtra, Rozdźwięk między powiadomieniem od Google a Narzędziami odnośnie stanu filtra, 2.1 out of 10 based on 11 ratings Rozdźwięk między powiadomieniem od Google a Narzędziami odnośnie stanu filtra
autor 1406 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii