Filtry, bany

Rozdźwięk między powiadomieniem od Google a Narzędziami odnośnie stanu filtra

rownowagaOstatnimi czasy kilka razy miały miejsce sytuacje, w których webmasterzy zgłaszali, że np. dostają od Google powiadomienie o zdjęciu filtra ale w Narzędziach dla Webmasterów nadal jest widoczna stosowana informacja. Albo, że dostali powiadomienie od Google o nienaturalnych linkach – ale w Narzędziach brak jest widocznej tego typu informacji.

Taki stan rzeczy, jak zauważyłem, powodował – co jest rzeczą naturalną – wątpliwość, co do tego, co się ze stroną rzeczywiście dzieje – ma filtr – czy już nie? Wyszła z filtra – czy może tkwi w nim dalej.

Wspomniałem przy kilku okazjach, że moim zdaniem Narzędzia się po prostu synchronizują – i dzisiaj mamy potwierdzenie ze strony Karoliny w tym zakresie.

Panie Arturze prosze ufac wiadomosciom jakie widzi Pan w panelu w WMT i to jest news dla wszystkich Webasterow, ktorzy ewentualnie maja taki sam problem:
najbardziej dokladne wiadomosci o stanie witryn zjadziecie zawsze w WMT, niestety czasami – tak jak zauwazyl Sebstian to zajmuje chwile czasu w systemie, zeby informacja byla swieza – prosze dac systemowi jeszcze jeden dzien.

Jednocześnie Karolina zachęca do kontaktu na Forum w sytuacjach, jeżeli nie nastąpi synchronizacja powiadomień oraz Narzedzi

Jesli wiadmosci dalej beda rozbiezne prosze wrocic na forum.

No to mamy jasność w zakresie, można wracać do filtrów :)

GD Star Rating
loading...
Rozdźwięk między powiadomieniem od Google a Narzędziami odnośnie stanu filtra, Rozdźwięk między powiadomieniem od Google a Narzędziami odnośnie stanu filtra, 2.1 out of 10 based on 11 ratings Rozdźwięk między powiadomieniem od Google a Narzędziami odnośnie stanu filtra

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *