Wyszukiwarka Google
6 lutego 2012

Blog powstał 1 czerwca 2010 roku. Od tego czasu trochę już wody w Wiśle upłynęło. Powstało „trochę wpisów”, coraz więcej osób, nie tylko z branży – co cieszy! – je przegląda, coraz częściej pojawiają się dyskusje pod publikowanymi wpisami. To cieszy autora serwisu, ponieważ to oznaka zainteresowania, jakim cieszy się mój serwis w oczach czytelników.

W tym roku planuję pewne zmiany i chciałbym w ich kontekście poprosić Was o jedną rzecz, a dokładniej o odpowiedź na pytanie: Co powinno znaleźć się na blogu? Jakie działy, funkcjonalności? Czego jest za dużo, a czego – za mało?

Specjalnie nie piszę o swoich planach, aby nie narzucać pewnego toku myślenia :)

Proszę o wszelkie uwagi/opinie/także i słowa krytyki – za pośrednictwem formularza kontaktowego – lup za pośrednictwem komentarza.

Obiecuję, że wezmę je wszystkie pod uwagę podejmując decyzje o rozbudowie serwisu.

GD Star Rating
loading...
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


OPINIE I KOMENTARZE

Mati 6 lutego 2012, 12:48

– nowy theme (np: http://wordpress.org/extend/themes/red-modern – nawet podobny kolorystycznie ;)

– możliwość dodania komentarzy via FB/Twitter/Google – może Disqus ?

– slider na głównej z wpisami większej rangi jak np: ban ceneo/nokaut

– strona archiwum, gdzie są rozpisane wszystkie kategorie a pod każdą kategorią np: ostatnie 4 wpisy

– może katalog wartościowych stron/”narzędzi”, jest sporo seo pomocników o których można by parę słów + dwa/trzy screenshoty zamieścić np: seo-stat / ahrefs.com/site-explorer – nie ukrywam, że przydałoby mi się taki spis :P a jeszcze bardziej z „za” i „przeciw” czy „plusy” i „minusy” autora bloga i opcjonalnie odwiedzających=korzystających z danego narzędzia

– może strona/dział z ‚poradami na start’ – przykładowo wypunktowana z lista dobrych praktyk przy odpaleniu pierwszej strony + kilka słów odnośnie każdego punktu: gdzie/co/jak

Seo-Profi 6 lutego 2012, 15:49

O to to właśnie :)

Mati 6 lutego 2012, 12:58

Tak jeszcze przyszło mi do głowy, skoro padło tu kilka wpisów dotyczących WP (oprócz samych postów) to może rozpisać na jednej stronie rekomendowane/używane wtyczki seo do WP z opisem/linkiem do wtyczki i strony autora (jeżeli jest tam jakaś lekturka/dokumentacja) + zdjęcie z zaplecza lub krótki opis. Taki zbiór w jednym miejscu co warto zainstalować.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii