6 lutego 2012
Wyszukiwarka Google

Blog powstał 1 czerwca 2010 roku. Od tego czasu trochę już wody w Wiśle upłynęło. Powstało “trochę wpisów”, coraz więcej osób, nie tylko z branży – co cieszy! – je przegląda, coraz częściej pojawiają się dyskusje pod publikowanymi wpisami. To cieszy autora serwisu, ponieważ to oznaka zainteresowania, jakim cieszy się mój serwis w oczach czytelników.

W tym roku planuję pewne zmiany i chciałbym w ich kontekście poprosić Was o jedną rzecz, a dokładniej o odpowiedź na pytanie: Co powinno znaleźć się na blogu? Jakie działy, funkcjonalności? Czego jest za dużo, a czego – za mało?

Specjalnie nie piszę o swoich planach, aby nie narzucać pewnego toku myślenia :)

Proszę o wszelkie uwagi/opinie/także i słowa krytyki – za pośrednictwem formularza kontaktowego – lup za pośrednictwem komentarza.

Obiecuję, że wezmę je wszystkie pod uwagę podejmując decyzje o rozbudowie serwisu.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Mati 6 lutego 2012, 12:48

  – nowy theme (np: http://wordpress.org/extend/themes/red-modern – nawet podobny kolorystycznie ;)

  – możliwość dodania komentarzy via FB/Twitter/Google – może Disqus ?

  – slider na głównej z wpisami większej rangi jak np: ban ceneo/nokaut

  – strona archiwum, gdzie są rozpisane wszystkie kategorie a pod każdą kategorią np: ostatnie 4 wpisy

  – może katalog wartościowych stron/”narzędzi”, jest sporo seo pomocników o których można by parę słów + dwa/trzy screenshoty zamieścić np: seo-stat / ahrefs.com/site-explorer – nie ukrywam, że przydałoby mi się taki spis :P a jeszcze bardziej z “za” i “przeciw” czy “plusy” i “minusy” autora bloga i opcjonalnie odwiedzających=korzystających z danego narzędzia

  – może strona/dział z ‘poradami na start’ – przykładowo wypunktowana z lista dobrych praktyk przy odpaleniu pierwszej strony + kilka słów odnośnie każdego punktu: gdzie/co/jak

  Seo-Profi 6 lutego 2012, 15:49

  O to to właśnie :)

  Mati 6 lutego 2012, 12:58

  Tak jeszcze przyszło mi do głowy, skoro padło tu kilka wpisów dotyczących WP (oprócz samych postów) to może rozpisać na jednej stronie rekomendowane/używane wtyczki seo do WP z opisem/linkiem do wtyczki i strony autora (jeżeli jest tam jakaś lekturka/dokumentacja) + zdjęcie z zaplecza lub krótki opis. Taki zbiór w jednym miejscu co warto zainstalować.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii