Wyszukiwarka Google

Rozbudowę bloga czas zacząć …

Blog powstał 1 czerwca 2010 roku. Od tego czasu trochę już wody w Wiśle upłynęło. Powstało “trochę wpisów”, coraz więcej osób, nie tylko z branży – co cieszy! – je przegląda, coraz częściej pojawiają się dyskusje pod publikowanymi wpisami. To cieszy autora serwisu, ponieważ to oznaka zainteresowania, jakim cieszy się mój serwis w oczach czytelników.

W tym roku planuję pewne zmiany i chciałbym w ich kontekście poprosić Was o jedną rzecz, a dokładniej o odpowiedź na pytanie: Co powinno znaleźć się na blogu? Jakie działy, funkcjonalności? Czego jest za dużo, a czego – za mało?

Specjalnie nie piszę o swoich planach, aby nie narzucać pewnego toku myślenia :)

Proszę o wszelkie uwagi/opinie/także i słowa krytyki – za pośrednictwem formularza kontaktowego – lup za pośrednictwem komentarza.

Obiecuję, że wezmę je wszystkie pod uwagę podejmując decyzje o rozbudowie serwisu.

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1350 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Mati 6 lutego 2012, 12:48

– nowy theme (np: http://wordpress.org/extend/themes/red-modern – nawet podobny kolorystycznie ;)

– możliwość dodania komentarzy via FB/Twitter/Google – może Disqus ?

– slider na głównej z wpisami większej rangi jak np: ban ceneo/nokaut

– strona archiwum, gdzie są rozpisane wszystkie kategorie a pod każdą kategorią np: ostatnie 4 wpisy

– może katalog wartościowych stron/”narzędzi”, jest sporo seo pomocników o których można by parę słów + dwa/trzy screenshoty zamieścić np: seo-stat / ahrefs.com/site-explorer – nie ukrywam, że przydałoby mi się taki spis :P a jeszcze bardziej z “za” i “przeciw” czy “plusy” i “minusy” autora bloga i opcjonalnie odwiedzających=korzystających z danego narzędzia

– może strona/dział z ‘poradami na start’ – przykładowo wypunktowana z lista dobrych praktyk przy odpaleniu pierwszej strony + kilka słów odnośnie każdego punktu: gdzie/co/jak

Seo-Profi 6 lutego 2012, 15:49

O to to właśnie :)

Mati 6 lutego 2012, 12:58

Tak jeszcze przyszło mi do głowy, skoro padło tu kilka wpisów dotyczących WP (oprócz samych postów) to może rozpisać na jednej stronie rekomendowane/używane wtyczki seo do WP z opisem/linkiem do wtyczki i strony autora (jeżeli jest tam jakaś lekturka/dokumentacja) + zdjęcie z zaplecza lub krótki opis. Taki zbiór w jednym miejscu co warto zainstalować.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *