Regulamin

regulaminDefinicje

 1. blog – serwis znajdujący się pod domeną blog.seo-profi.pl
 2. wpis – treści publikowane na blogu przez administratora lub inne osoby wskazane w boksie „O autorze artykułu”.
 3. autor – osoba, która jest podpisana przy danym wpisie na blogu
 4. administrator – osoba zarządzająca serwisem
 5. moderator – osoba wskazana przez administratora do moderowania komentarzami na blogu
 6. użytkownik – osoba odwiedzająca bloga
 7. gość – użytkownik odwiedzający bloga, publikujący komentarze bez konieczności rejestrowania się

Korzystanie z bloga

 1. Kieruj się zasadą uprzejmości stosując dobre obyczaje. Przez szacunek dla innych, uzyskasz poszanowanie dla siebie. Traktuj innych tak, jakbyś chciał być traktowany przez nich.
 2. Nie krytykuj, nie wyśmiewaj i nie poniżaj słownie innych Użytkowników z powodu według Ciebie banalnego tematu, jak i każdego innego.
 3. Komentarze niezgodne z Regulaminem będą usuwane lub ich treść będzie modyfikowana przez Moderatorów.
 4. Wpisy i komentarze są prywatnymi poglądami i nie są oficjalnym stanowiskiem Google. Ze względu na szybkość zmian w algorytmie oraz ich niejasność/nieprzewidywalność wdrażanie zmian na swojej stronie na podstawie prezentowanych tutaj informacji dokonujesz na własną odpowiedzialność.

 

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.