27 lipca 2011 | Aktualizacja: 30 grudnia 2012
Wyszukiwarka Google

Parę miesięcy temu pisałem, jak to przycisk Google +1 wydłuża czas ładowania się strony. Wiele osób narzekało bardzo na Google, nie mogąc nadziwić się, że firma wprowadziła tę opcję z błędami wydłużającymi ładowanie się strony.

W końcu zostało to zmienione :). Jak podaje Google na swoim blogu przycisk został przyspieszony – i to od razu aż o 300%. Dobra wiadomość jest taka, że aby zobaczyć zmiany nic nie trzeba zmienić w już zainstalowanych przyciskach na stronie.

Mało tego – jeżeli dla kogoś owe 300% to za małe, może skorzystać z kodu asynchronicznego. Wystarczy tylko wygenerować nowy kod, pamiętając, aby zaznaczyć właściwą opcję.

Jest to dobry krok ze strony Google – szkoda tylko, że trzeba było aż tyle na to czekać.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii