Wyszukiwarka Google

Przycisk Google +1 zostaje przyspieszony 3x – w końcu kod asynchroniczny

Parę miesięcy temu pisałem, jak to przycisk Google +1 wydłuża czas ładowania się strony. Wiele osób narzekało bardzo na Google, nie mogąc nadziwić się, że firma wprowadziła tę opcję z błędami wydłużającymi ładowanie się strony.

W końcu zostało to zmienione :). Jak podaje Google na swoim blogu przycisk został przyspieszony – i to od razu aż o 300%. Dobra wiadomość jest taka, że aby zobaczyć zmiany nic nie trzeba zmienić w już zainstalowanych przyciskach na stronie.

Mało tego – jeżeli dla kogoś owe 300% to za małe, może skorzystać z kodu asynchronicznego. Wystarczy tylko wygenerować nowy kod, pamiętając, aby zaznaczyć właściwą opcję.

Jest to dobry krok ze strony Google – szkoda tylko, że trzeba było aż tyle na to czekać.

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *