Wyszukiwarka Google
27 lipca 2011

Parę miesięcy temu pisałem, jak to przycisk Google +1 wydłuża czas ładowania się strony. Wiele osób narzekało bardzo na Google, nie mogąc nadziwić się, że firma wprowadziła tę opcję z błędami wydłużającymi ładowanie się strony.

W końcu zostało to zmienione :). Jak podaje Google na swoim blogu przycisk został przyspieszony – i to od razu aż o 300%. Dobra wiadomość jest taka, że aby zobaczyć zmiany nic nie trzeba zmienić w już zainstalowanych przyciskach na stronie.

Mało tego – jeżeli dla kogoś owe 300% to za małe, może skorzystać z kodu asynchronicznego. Wystarczy tylko wygenerować nowy kod, pamiętając, aby zaznaczyć właściwą opcję.

Jest to dobry krok ze strony Google – szkoda tylko, że trzeba było aż tyle na to czekać.

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii