Optymalizacja stron
23 kwietnia 2012

Już niedługo wielu z nas czeka bardzo długi weekend :). Z tej okazji Helion przygotował promocję.

Już teraz, tylko przez trzy dni, od 23 kwietnia do 25 kwietnia

można nabyć sporo tytułów w cenach obniżonych o 20% !

Jakie pozycje się znalazły na liście? Bardzo ciekawe. Jeżeli do tej pory nie masz w swojej biblioteczce absolutnych klasyków SEO czas najwyższy uzupełnić braki i zakupić m.in:

1. Sekrety SEO. Tajemna wiedza ekspertów – Danny’ego Dover i Erika Dafforn – która jako pierwsza pozycja na rynku polskim ukazuje SEO w bardziej „dorosły sposób”, ucząc strategicznego pozycjonowania – zobacz moją recenzję.

2. Pozycjonowanie_i_optymalizacja stron – Bartosza Danowskiego i Michała Makaruka – klasyke na rynku pozycji o pozycjonowaniu i optymalizacji stron – zobacz moją recenzję.

3. Pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych – Shari Turow – kolejna świetna pozycja zagranicznego autora pokazująca SEO jako kompleksowy sposób promocji strony, nie tylko bazujący na linkach

i wiele innych.

Przypominam i zachęcam, aby zapoznać się ze spisem książki oraz jej fragmentem, który można pobrać w postaci pliku PDF.

 

Jeżeli szukasz ciekawej książki – o SEO, programowaniu, grafice, fotografii cyfrowej – teraz jest dobry moment, aby ją kupić.

Rabaty w wysokości 20% nie chodzą piechotą :)

Warto wykorzystać Majówke i zaopatrzyć się w ciekawą książkę :)

 

GD Star Rating
loading...
Przez trzy dni książki - SEO, tworzenie stron, programowanie itp. - tańsze o 20%, Przez trzy dni książki - SEO, tworzenie stron, programowanie itp. - tańsze o 20%, 6.0 out of 10 based on 5 ratings Przez trzy dni książki - SEO, tworzenie stron, programowanie itp. - tańsze o 20%
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


OPINIE I KOMENTARZE

igor 23 kwietnia 2012, 7:21

na PiO jest temat w dziale Pogaduszki gdzie mając jedna lub dwie nowowydane książki można przeczytać wszystko co ostatnio wyszło

Seo-Profi 23 kwietnia 2012, 7:22

U mnie są recenzje plus bieżące informacje o promocjach – ot, taka „mała” różnica :)

Kamil 23 kwietnia 2012, 8:35

Igorowi chodzi chyba o to, że generalnie po przeczytaniu jednej czy dwóch książek o SEO następnych nie ma co kupować, bo zawierają dokładnie to samo. Niestety ale pozycjonowanie jest opisywane w książkach bardzo pobieżnie. Nikt nie będzie zdradzał skutecznych technik pozycjonowania, które przynoszą zysk jego firmie. To jest tajne know-how, które każdy specjalista trzyma sam dla siebie. Te książki jedynie przedstawiają seo w dość ogólny sposób.

Seo-Profi 23 kwietnia 2012, 9:07

Masz rację Kamil. Patrząc się jednak na poziom SEO także i wśród dużych agencji, których nie będę wymieniał, „obawiam się”, że często specjalista SEO nie przeczytał nawet tej jednej książki :(. Cierpią na tym Klienci, którzy patrzą się na dużą firme i wychodzą (z błędnego założenia) że zapewni ona im wysoki poziom jakości świadczonych usług. No cóż – dzięki temu mam co pisać na blogu i na co zwracać uwage ich potencjalnym Klientom :)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii