8 maja 2013
Wyszukiwarka Google

zbiorKolejny wpis, w którym przybliżam ciekawe publikacje znalezione w Sieci (strony anglo-oraz niemieckojęzyczne). Wpisy warte moim zdaniem dyskusji/rozwinięcia są umieszczane w specjalnie do tego stworzonym dziale na Forum SEO – “Przeczytane w Sieci”. Znajdziecie tam także wzmianki o innych, nie wymienionych tutaj, publikacjach.

 1. Powiadomienia od Google mogą … wprowadzać w błąd – jak 25 kwietnia dostałeś powiadomienie o tym, że Googlebot ma problem z wejściem na twoją stronę to sprawdź, czy to powiadomienie nadal jest widoczne – wygląda na to, że “był to błąd systemowy”…
 2. 12.210 USD za usunięcie wpisów z Internetu? – tyle zażyczyli sobie właściciele serwisów, z których swój link chciał usunąć jeden z webmasterów – po analizie profilu linków prowadzących do swojej strony…
 3. Możliwe, że już dzisiaj Matt zacznie nagrywać nowe filmiki – na odpowiedniej stronie możecie głosować na pytania, lub … dodać swoje :)
 4. Poradniki z zakresu CSS3 – wrzucajcie swoje ulubione linki do odpowiedniego działu na Forum.,
 5. Nadal trafiają się osoby, które przesadzają z upychaniem słów kluczowych na stronie – kilkanaście rozumiem, ale …. 1000?? To już lekka przesada :)
 6. Zbiór templatek RWD pod WordPressa
 7. Czyżby marka była już czynnikiem rankingowym – case study.
 8. Zbiór pluginów jQuery – polecam !
 9. Co nowego czeka nas w WordPressie 3.6?

To tyle na dzisiaj. Zachęcam co śledzenia “Przeczytane w Sieci” i do rozwijania działu o Wasze własne znaleziska oraz uwagi :).

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii