Wyszukiwarka Google

Przeczytane w Sieci – SEO, SEM – 08-05-2013

zbiorKolejny wpis, w którym przybliżam ciekawe publikacje znalezione w Sieci (strony anglo-oraz niemieckojęzyczne). Wpisy warte moim zdaniem dyskusji/rozwinięcia są umieszczane w specjalnie do tego stworzonym dziale na Forum SEO – „Przeczytane w Sieci”. Znajdziecie tam także wzmianki o innych, nie wymienionych tutaj, publikacjach.

  1. Powiadomienia od Google mogą … wprowadzać w błąd – jak 25 kwietnia dostałeś powiadomienie o tym, że Googlebot ma problem z wejściem na twoją stronę to sprawdź, czy to powiadomienie nadal jest widoczne – wygląda na to, że „był to błąd systemowy”…
  2. 12.210 USD za usunięcie wpisów z Internetu? – tyle zażyczyli sobie właściciele serwisów, z których swój link chciał usunąć jeden z webmasterów – po analizie profilu linków prowadzących do swojej strony…
  3. Możliwe, że już dzisiaj Matt zacznie nagrywać nowe filmiki – na odpowiedniej stronie możecie głosować na pytania, lub … dodać swoje :)
  4. Poradniki z zakresu CSS3 – wrzucajcie swoje ulubione linki do odpowiedniego działu na Forum.,
  5. Nadal trafiają się osoby, które przesadzają z upychaniem słów kluczowych na stronie – kilkanaście rozumiem, ale …. 1000?? To już lekka przesada :)
  6. Zbiór templatek RWD pod WordPressa
  7. Czyżby marka była już czynnikiem rankingowym – case study.
  8. Zbiór pluginów jQuery – polecam !
  9. Co nowego czeka nas w WordPressie 3.6?

To tyle na dzisiaj. Zachęcam co śledzenia „Przeczytane w Sieci” i do rozwijania działu o Wasze własne znaleziska oraz uwagi :).

GD Star Rating
loading...
Przeczytane w Sieci - SEO, SEM - 08-05-2013, Przeczytane w Sieci - SEO, SEM - 08-05-2013, 3.1 out of 10 based on 10 ratings Przeczytane w Sieci - SEO, SEM - 08-05-2013

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1355 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *