Wyszukiwarka Google
8 maja 2013

zbiorKolejny wpis, w którym przybliżam ciekawe publikacje znalezione w Sieci (strony anglo-oraz niemieckojęzyczne). Wpisy warte moim zdaniem dyskusji/rozwinięcia są umieszczane w specjalnie do tego stworzonym dziale na Forum SEO – „Przeczytane w Sieci”. Znajdziecie tam także wzmianki o innych, nie wymienionych tutaj, publikacjach.

  1. Powiadomienia od Google mogą … wprowadzać w błąd – jak 25 kwietnia dostałeś powiadomienie o tym, że Googlebot ma problem z wejściem na twoją stronę to sprawdź, czy to powiadomienie nadal jest widoczne – wygląda na to, że „był to błąd systemowy”…
  2. 12.210 USD za usunięcie wpisów z Internetu? – tyle zażyczyli sobie właściciele serwisów, z których swój link chciał usunąć jeden z webmasterów – po analizie profilu linków prowadzących do swojej strony…
  3. Możliwe, że już dzisiaj Matt zacznie nagrywać nowe filmiki – na odpowiedniej stronie możecie głosować na pytania, lub … dodać swoje :)
  4. Poradniki z zakresu CSS3 – wrzucajcie swoje ulubione linki do odpowiedniego działu na Forum.,
  5. Nadal trafiają się osoby, które przesadzają z upychaniem słów kluczowych na stronie – kilkanaście rozumiem, ale …. 1000?? To już lekka przesada :)
  6. Zbiór templatek RWD pod WordPressa
  7. Czyżby marka była już czynnikiem rankingowym – case study.
  8. Zbiór pluginów jQuery – polecam !
  9. Co nowego czeka nas w WordPressie 3.6?

To tyle na dzisiaj. Zachęcam co śledzenia „Przeczytane w Sieci” i do rozwijania działu o Wasze własne znaleziska oraz uwagi :).

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii