Wyszukiwarka Google

Prywatny blog Guglarza – warto dodać do Ulubionych

Właśnie zadebiutował prywatny blog Kaspara Szymańskiego – pracownika Google zwanego u nas pod ksywką „Guglarz” – seozen.com.

Jak pisze jego autor w dziale FAQ

I wanted to put a little bit of my personal touch into my posts, which is not always possible if you write for a large organization. Please keep in mind corporate communication usually requires a number of people to contribute time and effort. While blogging here, I can respond to webmasters’ question in a more timely manner and most importantly address issues which might go under the radar otherwise.

Prywatny blog umożliwia postowanie w bardziej  „osobisty sposób”, bez oglądania się na schematy, jakie narzucają nam firmy, w których pracujemy.

Dlaczego o tym piszę? Blog będzie skupiał się na dobrych metodach SEO.  Jeżeli komuś zależy na dbaniu o swoją stronę, aby była zgodna z Wytycznymi Google, a jednocześnie rozwijała się stabilnie, bez „oglądania się” na „Pandy, Mayday’e i inne update’y, jakie funduje nam Google” – to ten blog będzie dla niego. Wprawdzie po angielsku, no ale w dzisiejszych czasach znajomość tego języka, zwłaszcza w świecie Internetu to podstawa – dla osób, które znają go trochę mniej będzie to dobra okazja do podniesienia swoich kwalifikacji językowych :).

Prywatny blog, jak napisał autor, pozwala w prostszy sposób na komunikowanie się z webmasterami.

I jeszcze na koniec jedna, ale bardzo ważna rzecz – jest to blog prywatny – to nie jest blog Google. Oficjalne stanowiska Google, wyrażone przez Guglarza, będą pojawiały się jak do tej pory na polskim czy niemieckim blogu Google. Pierwszy wpis – i już warty zapoznania – Jak właściwie zgłosić prośbę o powtórne rozpatrzenie.

Oczywiście blog dodaję do przydatnych adresów :)

GD Star Rating
loading...
Prywatny blog Guglarza - warto dodać do Ulubionych, Prywatny blog Guglarza - warto dodać do Ulubionych, 1.0 out of 10 based on 1 rating Prywatny blog Guglarza - warto dodać do Ulubionych

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *