Wyszukiwarka Google

Projekt Google+ – nowe medium społecznościowe

Brak komentarzy

Wszystko wskazuje na to, że niedługo Google rozpocznie oficjalną wojnę z Facebookiem. Inaczej tego nie widzę – nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie Google chciałoby tylko „zaistnieć” na rynku mediów społecznościowych. Patrząc się na szaleństwo, jakiemu ulegają ludzie na całym świecie (pytanie, na jak długo) wszystko wskazuje na to, że Google+  zagości (zamierza) w naszej świadomości na długo – i na trwałe.

Przy okazji wiadomo już, skąd te „testy” szarości i czerni, o których pisałem niedawno – nowe odcienie zostały wprowadzone, aby przyzwyczaić nas do tego, co „nas czeka”.

Czy Google+ wypali, czy Google nie będzie zmuszone wycofać się z projektu, ponieważ pozycja Facebooka jest tak silna, że nikt nie będzie chciał przyzwyczajać się do nowego medium? W końcu niektóre projekty „Wielkiego Brata” spotkał taki los – pożyjemy, zobaczymy :)

Osoby zainteresowane Google+ zapraszam do zapoznania się z tym, co wystartuje niedługo – na stronie programu można zostawić emaila, aby zostać poinformowanym o otwarciu serwisu.

W tej chwili w testach uczestniczy nieliczne grono osób, ale już niedługo projekt Google+ będzie dostępny dla wszystkich. Zostaw nam swój adres e-mail, a my damy Ci znać, gdy tylko będziemy gotowi do zapraszania kolejnych osób.

Na poniższych zaś filmikach zapoznać się z funkcjonalnościami, jakie będzie oferowało Google+.

Quick Look

Circles

Sparks

Hangouts

Instant Upload

Huddle

GD Star Rating
loading...
autor 1406 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii