28 czerwca 2011
Wyszukiwarka Google

Zainspirowany wpisem Barry’ego Schwarza, który postanowił sprawdzić, kto według Google jest podobny do niego – zobaczcie, do kogo jest podobny :) –  postanowiłem i ja zobaczyć, co ukaże się moim oczom po wgraniu swojego zdjęcia.

Oto wyniki

Jak widać  zdjęcia nie są tak ładne, jak u Barry’ego – widocznie nie jestem aż tak przystojny :) – ale warto zwrócić uwagę na to, że po kliknięciu w “Report images” można zgłosić dane zdjęcie, jeżeli “czujemy się urażeni” – co też zrobiłem i “Harry’ego Pottera” już nie ma.

Za to teraz widać coś takiego

Chyba czeka mnie “powtórka z Pierwszej Komunii” :). Hm… Nie wiedziałem, że w moich żyłach płynie czarna krew….

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii