Wyszukiwarka Google

Prawie jak Harry Potter

Zainspirowany wpisem Barry’ego Schwarza, który postanowił sprawdzić, kto według Google jest podobny do niego – zobaczcie, do kogo jest podobny :) –  postanowiłem i ja zobaczyć, co ukaże się moim oczom po wgraniu swojego zdjęcia.

Oto wyniki

Jak widać  zdjęcia nie są tak ładne, jak u Barry’ego – widocznie nie jestem aż tak przystojny :) – ale warto zwrócić uwagę na to, że po kliknięciu w „Report images” można zgłosić dane zdjęcie, jeżeli „czujemy się urażeni” – co też zrobiłem i „Harry’ego Pottera” już nie ma.

Za to teraz widać coś takiego

Chyba czeka mnie „powtórka z Pierwszej Komunii” :). Hm… Nie wiedziałem, że w moich żyłach płynie czarna krew….

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *