11 lutego 2012 | Aktualizacja: 29 czerwca 2018
Branża SEO

Kiedyś napisałem wpis o gwarantowaniu pozycji w niektórych firmach SEO. Przypomniałem sobie teraz o tym i postanowiłem sprawdzić, czy nadal ktoś to oferuje.

Miło było zobaczyć, że po wyłączeniu spersonalizowanych wyników wyszukiwania znalazłem swój wpis na 7 miejscu :) – mogłoby być wyżej, no ale TOP10 oznacza, że już ktoś go znajdzie i przeczyta – i “nie skorzysta z gwarancji na coś, na co nie można jej udzielić” – zaoszczędzi czas, a i pieniądze także – choćby były nieduże.

Pozycjonowanie z gwarancją pozycji

Jak jednak popatrzyć się na górę SERPów, to widać, że nadal zdarzają się tego typu oferty

Oferty na pozycjonowanie z gwarancją pozycji

 

Jak widać, oferty takie nadal cieszą się zainteresowaniem Klientów – poniższa została wyprzedana.

Umowa w zakupach grupowych z gwarancją pozycji w pozycjonowaniu

Ciekawy jestem, jak długo jeszcze “gwarancja w pozycjonowaniu” będzie się pojawiała w ofertach “firm pozycjonerskich”?

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  gdaq 13 lutego 2012, 8:04

  W ofertach grupowych sa pewne ograniczenia wiec moim zdaniem agencja seo ma mozliwosc zagwarantowania top10 wszystko w rekach zaplecza.

  Seo-Profi 13 lutego 2012, 10:18

  @gdaq – Ty uważasz, że można zagwarantować pozycje w Google? Choćby były to proste frazy, to jednak ryzyko jest – poza tym często takie działania wyglądają na “nic nierobienie” – po prostu się robi optymalizację i czeka. Za kilka złotych miesięcznie nie wierzę, aby ktoś mocno obrabiał takie strony :)

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii