Pozycjonowanie stron i sklepów

seo - optymalizacja stron internetowych

Pozycjonowanie to termin obecnie mocno zdewaluowany i przez wiele osób z branży postrzegany jako synonim to linkowania. A tymczasem w Pomocy Google przez lata, do stycznia 2016,  znajdował się taki zapis

„Stosując się do poniższych wytycznych, ułatwisz wyszukiwarce Google znalezienie, zaindeksowanie i pozycjonowanie witryny.”

Kierując się Wskazówkami dla Webmasterów pomagam właścicielom stron i sklepów internetowych zwiększać widoczność ich serwisów w Google

Jeżeli jesteś zainteresowany tego typu usługą proszę o kontakt.

 

napisał/a 1356 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Poprzedni wpis:
Następny wpis: