Search Console

Powiadomienie o dodaniu nowego/starego użytkownika w Search Console

Google dzisiaj rozpoczęło wysyłanie powiadomień o dodaniu nowego właściciela dla stron. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby owi właściciele … nie byli już dodani jako zweryfikowani.

Jeżeli przytrafiło się to Twoje stronie to nie przejmuj się – to chwilo problem, na d którym Google już pracuje

Przy okazji zachęcam do zweryfikowania, kto ma dostęp właścicielski do domeny – i usunięcie starych, nieaktywnych właścicieli

GD Star Rating
loading...
Powiadomienie o dodaniu nowego/starego użytkownika w Search Console, Powiadomienie o dodaniu nowego/starego użytkownika w Search Console, 8.0 out of 10 based on 1 rating Powiadomienie o dodaniu nowego/starego użytkownika w Search Console

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1378 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *