Optymalizacja stron

Potęga Google’a – wydawnictwo Znak przedstawia książkę autorstwa Richard’a L. Brandt’a

Jakiś czas temu zostałem poproszony o recenzję książki Potęga Google’a wydawnictwa znak. Ze względu na niezbyt dużą ilość wolnego czasu nie udało mi się jej przeczytać – książka leżała jednak niedaleko komputera, abym mógł po nią sięgnąć w wolnym czasie. „W końcu” zdecydowałem się na jej lekturę i już po zaznajomieniu się z 1/4 jej objętości chcę zachęcić innych do przeczytania tej pozycji, opisującej Google „od podszewki” – jak powstało, kim są jego założyciele oraz jakie mają cechy osobowe, jak udało się im zrealizować swój projekt – i jak niewiele brakowało, aby go nie wdrożyli w życie.

Zacząłem lekturę rano i … tak się wciągnąłem, że chyba dzisiaj skończę :). Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem, świetnie się ją wczyta w ten ciepły (upalny!) dzień. Postaram się dzisiaj/jutro napisać krótki podsumowujący wpis na jej temat, jednak już teraz mogę powiedzieć, że jest to świetna pozycja i każdy, kto ma do czynienia z Google (zwłaszcza zawodowo) powinien po nią sięgnąć, aby zrozumieć chociażby ten duży nacisk, jaki jego założyciele kładą obecnie na zapewnienie wysokiej jakości SERPów.
cdn…

GD Star Rating
loading...
Potęga Google'a - wydawnictwo Znak przedstawia książkę autorstwa Richard'a L. Brandt'a, Potęga Google'a - wydawnictwo Znak przedstawia książkę autorstwa Richard'a L. Brandt'a, 10.0 out of 10 based on 1 rating Potęga Google'a - wydawnictwo Znak przedstawia książkę autorstwa Richard'a L. Brandt'a

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Chcesz pozyskiwać więcej Klientów z Google?

Tak, chcę >>

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *