Optymalizacja stron
4 czerwca 2011

Jakiś czas temu zostałem poproszony o recenzję książki Potęga Google’a wydawnictwa znak. Ze względu na niezbyt dużą ilość wolnego czasu nie udało mi się jej przeczytać – książka leżała jednak niedaleko komputera, abym mógł po nią sięgnąć w wolnym czasie. „W końcu” zdecydowałem się na jej lekturę i już po zaznajomieniu się z 1/4 jej objętości chcę zachęcić innych do przeczytania tej pozycji, opisującej Google „od podszewki” – jak powstało, kim są jego założyciele oraz jakie mają cechy osobowe, jak udało się im zrealizować swój projekt – i jak niewiele brakowało, aby go nie wdrożyli w życie.

Zacząłem lekturę rano i … tak się wciągnąłem, że chyba dzisiaj skończę :). Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem, świetnie się ją wczyta w ten ciepły (upalny!) dzień. Postaram się dzisiaj/jutro napisać krótki podsumowujący wpis na jej temat, jednak już teraz mogę powiedzieć, że jest to świetna pozycja i każdy, kto ma do czynienia z Google (zwłaszcza zawodowo) powinien po nią sięgnąć, aby zrozumieć chociażby ten duży nacisk, jaki jego założyciele kładą obecnie na zapewnienie wysokiej jakości SERPów.
cdn…

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii