Optymalizacja stron

Potęga Google’a – wydawnictwo Znak przedstawia książkę autorstwa Richard’a L. Brandt’a

Brak komentarzy

Jakiś czas temu zostałem poproszony o recenzję książki Potęga Google’a wydawnictwa znak. Ze względu na niezbyt dużą ilość wolnego czasu nie udało mi się jej przeczytać – książka leżała jednak niedaleko komputera, abym mógł po nią sięgnąć w wolnym czasie. „W końcu” zdecydowałem się na jej lekturę i już po zaznajomieniu się z 1/4 jej objętości chcę zachęcić innych do przeczytania tej pozycji, opisującej Google „od podszewki” – jak powstało, kim są jego założyciele oraz jakie mają cechy osobowe, jak udało się im zrealizować swój projekt – i jak niewiele brakowało, aby go nie wdrożyli w życie.

Zacząłem lekturę rano i … tak się wciągnąłem, że chyba dzisiaj skończę :). Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem, świetnie się ją wczyta w ten ciepły (upalny!) dzień. Postaram się dzisiaj/jutro napisać krótki podsumowujący wpis na jej temat, jednak już teraz mogę powiedzieć, że jest to świetna pozycja i każdy, kto ma do czynienia z Google (zwłaszcza zawodowo) powinien po nią sięgnąć, aby zrozumieć chociażby ten duży nacisk, jaki jego założyciele kładą obecnie na zapewnienie wysokiej jakości SERPów.
cdn…

GD Star Rating
loading...
Potęga Google'a - wydawnictwo Znak przedstawia książkę autorstwa Richard'a L. Brandt'a, Potęga Google'a - wydawnictwo Znak przedstawia książkę autorstwa Richard'a L. Brandt'a, 10.0 out of 10 based on 1 rating Potęga Google'a - wydawnictwo Znak przedstawia książkę autorstwa Richard'a L. Brandt'a
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Optymalizacja stron
20 rzeczy które należy wiedzieć o przeglądarkach i internecie

Na Polskim Blogu Google właśnie pojawiła się polska wersja książki, dzięki której łatwiej można zrozumieć mechanizmy rządzące "światem Internetu". Jej...

Zamknij