4 czerwca 2011 | Aktualizacja: 2 sierpnia 2012
Optymalizacja stron

Jakiś czas temu zostałem poproszony o recenzję książki Potęga Google’a wydawnictwa znak. Ze względu na niezbyt dużą ilość wolnego czasu nie udało mi się jej przeczytać – książka leżała jednak niedaleko komputera, abym mógł po nią sięgnąć w wolnym czasie. “W końcu” zdecydowałem się na jej lekturę i już po zaznajomieniu się z 1/4 jej objętości chcę zachęcić innych do przeczytania tej pozycji, opisującej Google “od podszewki” – jak powstało, kim są jego założyciele oraz jakie mają cechy osobowe, jak udało się im zrealizować swój projekt – i jak niewiele brakowało, aby go nie wdrożyli w życie.

Zacząłem lekturę rano i … tak się wciągnąłem, że chyba dzisiaj skończę :). Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem, świetnie się ją wczyta w ten ciepły (upalny!) dzień. Postaram się dzisiaj/jutro napisać krótki podsumowujący wpis na jej temat, jednak już teraz mogę powiedzieć, że jest to świetna pozycja i każdy, kto ma do czynienia z Google (zwłaszcza zawodowo) powinien po nią sięgnąć, aby zrozumieć chociażby ten duży nacisk, jaki jego założyciele kładą obecnie na zapewnienie wysokiej jakości SERPów.
cdn…

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii