3 września 2021 | Aktualizacja: 29 listopada 2021
Wyszukiwarka Google
e-book SEO

Koronawirus namieszał w wielu branżach – w jednych negatywnie, zmuszając do zamknięcia (lub zawieszenia) biznesu, w innych pozytywnie, dając szansę na rozwój (branża e-commerce była jednym z największych beneficjentów). Zamknięcie (w wielu obszarach) gospodarki sprawiło, że praktycznie każda firma położyła nacisk na Internet, jako podstawowe źródło pozyskiwania Klientów.

Jesteś na etapie wyboru firmy SEO?

Skupiając swoją uwagę na biznesie online wielu właścicieli firm “poszła na skróty” – albo pomijając pewne aspekty, albo nie będąc ich świadomym (na etapie doboru czy współpracy z firmą SEO), co przyczyniło się do powstania problemów czy frustracji – związanych głównie z tym, że wbrew zapowiedziom (czy wręcz zapewnieniom) pożądane efekty w SEO nie chciały się pokazać …

Widząc ogrom związanych z tym problemów postanowiłem przygotować serię e-booków, skierowanych nie do “SEO-geeków” (tych publikacji jest już trochę na rynku), ale do właścicieli firm, tak, aby mogli oni (nawiązując kontakty biznesowe z firmami SEO) nie tylko podejmować dobre decyzje, ale i unikać błędów, jakie (niestety) na tym etapie często popełniają.

Jak współpracować z firmą SEO?

E-booki omawiają pełen zakres współpracy z firmą SEO, począwszy od omówienia:

  1. dlaczego strona nie jest widoczna w Google,
  2. poprzez proces wyboru firmy SEO,
  3. pokazanie idealnego modelu współpracy,
  4. a kończąc na omówieniu typowych błędów, popełnianych przez właścicieli firm, które sprawiają, że współpraca z firmą SEO nie idzie tak, jak powinna.

Zdaję sobie sprawę z faktu, że można byłoby o tych tematach napisać znacznie więcej, może i po książce. Jednak wiedząc, jak mało czasu ma dzisiaj właściciel firmy,  starałem się przedstawić omawiane kwestie w sposób maksymalnie zwięzły, tak, aby zachęcić czytelnika do dalszego poszukiwania informacji. – wyszedłem z założenia, że już samo zwrócenie uwagi na problem może być kluczowe w prowadzeniu biznesu.

E-booki są w 100% bezpłatne

Aby je pobrać wystarczy tylko zapisać się do newslettera, który wystartuje już niedługo. W przeciwieństwie do innych newsletterów będzie on w sposób zwięzły i przystępny zwracać uwagę na problemy, z jakimi zmagają się dzisiaj właściciele stron, próbując w dobie coraz większej konkurencji zaistnieć w Google.

Miłej lektury i … “do napisania” :)

Dowiedz się, jak pozyskiwać więcej klientów z Google poprzez swoją stronę.

Zapisz się na newsletter

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii