20 lipca 2011 | Aktualizacja: 1 sierpnia 2012
Search Console

Czasami może się zdarzyć, że zostanie nam udostępniony wgląd w Narzędzia dla danej domeny i wszystko przebiegnie sprawnie do momentu … weryfikacji, która przebiegnie poprawnie, ale na końcu będzie czekała na nas niespodzianka – brak jakichkolwiek danych. Mimo faktu, że druga strona będzie się zarzekać, że “dane są”.

O co chodzi?

Rozwiązanie braku widoczności statystyk i innych informacji o domenie jest banalnie proste.

Jak wiadomo możemy weryfikować domenę zarówno z WWW, jak i BEZ. W opisanej sytuacji obie strony skorzystały …  z różnych metod. Domena dodana na początku np. wykorzystała WWW, a domena do drugiego konta została dodana już bez tego przedrostka.

Dlatego aby druga strona zobaczyła dane musi dodać ponownie domenę, tym razem z “inną wersją na początku” – a dane pojawią się natychmiast po weryfikacji domeny :).

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii