Search Console

Po udostępnieniu domeny w Narzędziach nie widać żadnych danych

Brak komentarzy

Czasami może się zdarzyć, że zostanie nam udostępniony wgląd w Narzędzia dla danej domeny i wszystko przebiegnie sprawnie do momentu … weryfikacji, która przebiegnie poprawnie, ale na końcu będzie czekała na nas niespodzianka – brak jakichkolwiek danych. Mimo faktu, że druga strona będzie się zarzekać, że „dane są”.

O co chodzi?

Rozwiązanie braku widoczności statystyk i innych informacji o domenie jest banalnie proste.

Jak wiadomo możemy weryfikować domenę zarówno z WWW, jak i BEZ. W opisanej sytuacji obie strony skorzystały …  z różnych metod. Domena dodana na początku np. wykorzystała WWW, a domena do drugiego konta została dodana już bez tego przedrostka.

Dlatego aby druga strona zobaczyła dane musi dodać ponownie domenę, tym razem z „inną wersją na początku” – a dane pojawią się natychmiast po weryfikacji domeny :).

GD Star Rating
loading...
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Search Console
Ban za pad serwera?

Coraz bardziej podoba mi się otwartość Google w zakresie informowania o przyczynach usunięcia strony z indeksu. Właśnie na Twitterze znalazłem...

Zamknij