Wyszukiwarka Google

Pierwszy krok ku prostszym adresom w profilach Google+

2 komentarze

Prostsze adresy w profilach Google+ już wkrótceTo, na co wszyscy, aktywnie (lub sporadycznie) korzystający z Google+ czekali, zaczyna nabierać realnych kształtów – Google prowadza przyjazne adresy do profili Google+.

Od razu śpieszę z wyjaśnieniem, że na razie tylko dla wybranych profili – ale, jak można się domyślać – już za jakiś czas będziemy mogli uprościć nasze przydługawe adresy i na kształt tych z Facebooka dopasować je do naszych nazwisk, nazw firm czy instytucji.

Informacją na ten temat podzieliła się Saurabh Sharma. Gdzie? Oczywiście na Google+ :). Na razie nie ma podanych konkretnych terminów, kiedy będzie mógł każdy zmienić swój przydługawy adres profilu na Google+.

At first, we’re introducing custom URLs to a limited number of verified profiles and pages. But over time we plan to offer custom URLs to many more brands and individuals, so please stay tuned!

Jak wyglądają proste adresy profili na Google+? Zobaczcie sami – oczywiście plusik pozostał, a co – trzeba się odróżniać od Facebooka :) – Delta AirlinesBritney SpearsHugh JackmanToyota

GD Star Rating
loading...
Pierwszy krok ku prostszym adresom w profilach Google+, Pierwszy krok ku prostszym adresom w profilach Google+, 10.0 out of 10 based on 1 rating Pierwszy krok ku prostszym adresom w profilach Google+
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Opinie i Komentarze

Przemek Sztal 20 sierpnia 2012, 7:24

„oczywiście plusik pozostał, a co – trzeba się odróżniać od Facebooka” – i chyba tylko po to, bo jest on nadmiarowy. Co gorsze adres plus.google.com/toyota/ zwraca 404, powinni choć przekierowanie dać na wszelki wypadek :)

Annihilator 20 sierpnia 2012, 9:15

Jak widać, Google ma głęboko i daleko swój produkt. Chyba sami już się pogodzili z porażką. Tempo wprowadzania poprawek jest ślimacze no i takie kwiatki jak ten podany przez Ciebie – amatorszczyzna

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Wyszukiwarka Google
update Pingwina
Już niedługo SERPy zostaną oczyszczone po Pingwinie?

Obecny poziom wyników wyszukiwania przyprawia niektórych o ból głowy. Duża ilość wyników z jednej domeny, pojawiający się dla topowych pozycji...

Zamknij