Branża SEO

Pakiet szybkiego reagowania, czyli … pewność rozmowy ze specjalistą SEO

Do czego prowadzi kreatywne nazywanie usług ? Jak wiadomo, że do niczego dobrego – z reguły wychodzi gorzej, niż planowano. Od jakiegoś czasu (nie wiem, jak długo) jedna z firm SEO, dodam, ze duża firma, oferuje swoim Klientom Pakiet szybkiego reagowania

Co zawiera pakiet szybkiego reagowania

W skład pakietu wchodzi

  1. możliwość kontaktu z konsultantem w dni robocze w godzinach 8 – 16
  2. możliwość spotkania się w biurze

Dodam, że pakiet w ramach promocji jest oferowany, uwaga ! – bezpłatnie.

Nie wiem, co więcej napisać – może to, że rozszerzyłbym pakiet o odbieranie telefonu od Klienta

Brak słów.

GD Star Rating
loading...
Pakiet szybkiego reagowania, czyli ... pewność rozmowy ze specjalistą SEO, Pakiet szybkiego reagowania, czyli ... pewność rozmowy ze specjalistą SEO, 6.4 out of 10 based on 8 ratings Pakiet szybkiego reagowania, czyli ... pewność rozmowy ze specjalistą SEO
napisał/a 1322 artykułów na rzecz Bloga SEO

Działaniami z zakresu SEO zajmuję się nieprzerwanie od 2008 roku - swoje usługi świadczę w Polsce oraz na rynkach anglo- i niemieckojęzycznych. W 2010 roku roku założyłem pierwszego bloga SEO (na którym mam przyjemność Ciebie gościć) skierowanego stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam zmiany w algorytmie oraz publikuję wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google. Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC.

Opinie i Komentarze

dniedzwiecki 22 lutego 2017, 0:33

Telefony i maile dodatkowo płatne. Do końca lutego promocja 50% taniej przyda zakupie FULL PAKIETU

Sebastian Miśniakiewicz 22 lutego 2017, 9:26

Podasz prosze szczegóły?
Full Pakiet ile ksozztuje i za co?

Rafał 22 lutego 2017, 13:55

Powiem Ci mnie już nic nie dziwi. Jak rozmawiam z Klientami i okazuje się, że firmy pozycjonujące ich strony (dodam też, że nie są to jakieś małe firemki ale liczą min. kilku pracowników) nawet nie pytały o dostęp do strony. Pozycjonowanie tych firm polega na linkowaniu z katalogów i precli i TYLE. Nie ma mowy nawet o zmianach na stronie, o ustalaniu z Klientem jakiejś strategii. Kontakt z Klientem kończy się po podpisaniu umowy i jest ponownie jedynie w przypadku gdy Klient pisze po kilku miesiącach o braku jakichkolwiek efektów ich prac. Jedni dopiero po pół roku od rozpoczęcia prac i braku jakichkolwiek efektów poprosili o dostęp do strony aby coś na niej zmieniać :).

Sebastian Miśniakiewicz 22 lutego 2017, 15:16

Od dawna mówię, że branża SEO niestety ale jest w wielu przedszkolnym – ewentualnie „poszłą do szkoły”.
Dobrze, że Google w końcu przycisnęło temat nienaturalnych linkó bardziej – co przetrzebiło rynek z wielu „specjalistów”

Marcin 24 lutego 2017, 20:52

Cała branża Seo to nieporozumienie i robienie ludzi w balona. Logiczne jest gdy ktoś zakłada stronę by czerpać z niej zysk to musi mieć takze pomysł jak ją promować. Jeśli nie ma pomysłu to chyba musi zająć sie biznesem stacjonarnym.

Sebastian Miśniakiewicz 25 lutego 2017, 17:14

Ja nie robię w balona :) – ale fakt, branża jest „specyficzna”..
Co do tego, że właściciel strony musi miec pomysł na promocję powiem tak – nie każdy to potrafi; wiele osób „idzie w Internet” bo wiedzą że sporo potencjalnych Klientów sie tam przewija. Jednak sama strona nie wystarczy, aby być widocznym w Google – i dlatego sporo osób szuka pomocy czy wsparcia. Jedni czytaja blogi, inni wybierają – z większym lub mniejszym szczęściem – firmy SEO …

Marcin 26 lutego 2017, 23:41

Możliwe ze niektórzy nie maja świadomości ile kosztuje promocja w internecie jak zakładają swoją stronę. Ale jak podziałają z „ekspertami” seo to sie dowiedzą. Ja z ekspertami seo działałem przez 2 lata gdzie średnia pozycja interesujących mnie fraz kluczowych była w zakresie 40-50 miejsce po działaniach seo. Gdy ja to przejąłem po pół roku średnia pozycja była 10-20. Teraz jest średnio 5-10. Widać różnicę. Branża bardzo konkurencyjna z międzynarodowymi firmami.

Damian 16 marca 2017, 20:54

Trochę to dziwne. Ludzie biorą pozycjonowanie z allegro..

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz inne wpisy z tej kategorii