6 lipca 2011 | Aktualizacja: 30 grudnia 2012
Optymalizacja stron

Sistrix właśnie krótko poinformował o tzw. PageRank+. Jak można wyczytać ze strony, do której opublikowali link,  “PageRank+ znajduje się w fazie wczesnych testów“.

Czyżby wraz ze spadkiem znaczenia PageRanku, o czym napisałem niedawno, jednocześnie podobny projekt szykował się ze strony mediów społecznościowych?

Zobaczymy już niedługo. Biorąc pod uwagę reputację serwisu oraz to, że dzisiaj nie mamy 1 kwietnia, chyba mamy nowy element “Googlowskiej społeczności” :)

Zwróćmy uwagę na jedno też – adres strony. Nie jest w domenie Google, więc … może jednak taki “mały prima aprilis”? :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  Łukasz 6 lipca 2011, 18:37

  no raczej, przy próbie zmiany języka nic się nie dzieje :]

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii