Optymalizacja stron

Optymalizacja strony to warunek niezbędny do tego, aby nasza strona mogła zająć wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Kiedyś kwestie techniczne, takie jak tag description, keywords czy title odgrywały bardzo ważną rolę. Dzisiaj Google rezygnuje z przewidywalnych (czytaj: łatwych w zmanipulowaniu) czynników na rzecz treści, znajdujących się na stronie. To one odpowiadają dzisiaj za widoczność (lub jej brak) w wynikach wyszukiwania. Jednak kwestie techniczne nie odeszły do lamusa. Są może mniej ważne, ale takie zagadnienia jak szybkość wczytywania strony czy jej dostosowanie do urządzeń mobilnych mogą zachwiać stabilnością biznesu- spadek w wynikach wyszukiwania odbija się od razu negatywnie na wolumenie sprzedaży czy liczbie nowych kontaktów biznesowych. W kategorii znajdują się informacje przydatne dla wszystkich, którzy chcą poznać zagadnienia z zakresu optymalizacji stron.

Jeżeli czujesz, że temat jest jednak zbyt skomplikowany – zapraszam do kontaktu. Zobaczę, na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić.

GD Star Rating
a WordPress rating system
Optymalizacja stron, Optymalizacja stron, 5.5 out of 10 based on 8 ratings Optymalizacja strony to warunek niezbędny do tego, aby nasza strona mogła zająć wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Ki...