Optymalizacja stron

Optymalizacja strony to warunek niezbędny do tego, aby nasza strona mogła zająć wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Kiedyś kwestie techniczne, takie jak tag description, keywords czy title odgrywały bardzo ważną rolę. Dzisiaj Google rezygnuje z przewidywalnych (czytaj: łatwych w zmanipulowaniu) czynników na rzecz treści, znajdujących się na stronie. To one odpowiadają dzisiaj za widoczność (lub jej brak) w wynikach wyszukiwania. Jednak kwestie techniczne nie odeszły do lamusa. Są może mniej ważne, ale takie zagadnienia jak szybkość wczytywania strony czy jej dostosowanie do urządzeń mobilnych mogą zachwiać stabilnością biznesu- spadek w wynikach wyszukiwania odbija się od razu negatywnie na wolumenie sprzedaży czy liczbie nowych kontaktów biznesowych. W kategorii znajdują się informacje przydatne dla wszystkich, którzy chcą poznać zagadnienia z zakresu optymalizacji stron.

Jeżeli czujesz, że temat jest jednak zbyt skomplikowany – zapraszam do kontaktu. Zobaczę, na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić.

GD Star Rating
loading...
Optymalizacja stron, Optymalizacja stron, 3.9 out of 10 based on 19 ratings Optymalizacja strony to warunek niezbędny do tego, aby nasza strona mogła zająć wysoką pozycję w wyszukiwarce Google. Ki...