Wyszukiwarka Google
16 stycznia 2011

Różnica między przedstawionymi dwoma zapytaniami jest znacząca – czy ktoś widzi między nimi różnicę? :)

Zapytanie wpisane w Google link:domena.pl pokazuje strony linkujące do domena.pl (wyniki są bardzo ograniczone, lepiej użyć narzędzi dla webmasterów).

Zapytanie link: domena.pl – różniący się od swojego poprzednika spacją pomiędzy znakiem „:” a nazwą domeny –  pokazuje nam strony zawierające w sobie jednocześnie następujące słowa „link”, „mojastrona”, „pl”.

Warto o tym wiedzieć – pamiętając jednocześnie, że operator „link” w Google zwraca tak bardzo orientacyjne wyniki, że lepiej jest do sprawdzania linków przychodzących używać Yahoo – a jeszcze lepiej zweryfikować swoją domenę w Narzędziach dla Webmasterów – od pewnego czasu Google pokazuje naprawdę duże ilości miejsc emitujących linki do naszej strony – śmiem twierdzić, że są to PRAWIE wszystkie domeny, na których system znalazł odnośnik do naszej strony.

GD Star Rating
loading...
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii