Wyszukiwarka Google

Operator link – różnica między link:domena.pl a link: domena.pl

Brak komentarzy

Różnica między przedstawionymi dwoma zapytaniami jest znacząca – czy ktoś widzi między nimi różnicę? :)

Zapytanie wpisane w Google link:domena.pl pokazuje strony linkujące do domena.pl (wyniki są bardzo ograniczone, lepiej użyć narzędzi dla webmasterów).

Zapytanie link: domena.pl – różniący się od swojego poprzednika spacją pomiędzy znakiem „:” a nazwą domeny –  pokazuje nam strony zawierające w sobie jednocześnie następujące słowa „link”, „mojastrona”, „pl”.

Warto o tym wiedzieć – pamiętając jednocześnie, że operator „link” w Google zwraca tak bardzo orientacyjne wyniki, że lepiej jest do sprawdzania linków przychodzących używać Yahoo – a jeszcze lepiej zweryfikować swoją domenę w Narzędziach dla Webmasterów – od pewnego czasu Google pokazuje naprawdę duże ilości miejsc emitujących linki do naszej strony – śmiem twierdzić, że są to PRAWIE wszystkie domeny, na których system znalazł odnośnik do naszej strony.

GD Star Rating
loading...
autor 1406 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii