Optymalizacja stron
6 sierpnia 2010

Dzięki uprzejmości Kaspara Szymańskiego, znanego w Polsce jako Guglarz, na blogu pojawił  wywiad z pracownikiem Search Quality Team z firmy Google.

Poruszono w nim kwestie, które wydają się być aktualne z punktu widzenia interesów zarówno właścicieli stron internetowych, jak i firm zajmujących się ich optymalizacją i reklamą w Sieci. Pytania dotyczyły tematów, jakie pojawiły się niedawno (Mayday), jak i tych „starych ale aktualnych” (SWLe).

Jednocześnie część z 36 pytań poświęcono na przybliżenie polskim webmasterom osoby Kaspara i przedstawienie go jako człowieka „z krwi i kości” :) Pomimo faktu, że już od kilku lat dba o jakość polskich wyników wyszukiwania, to dla wielu osób jest nadal postacią tajemniczą…

Więcej szczegółów znajdziesz w oficjalnym wywiadzie z Guglarzem.

Zapraszam do lektury.

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Inne wpisy z tej kategorii