Optymalizacja stron

Oficjalny wywiad z Guglarzem

Dzięki uprzejmości Kaspara Szymańskiego, znanego w Polsce jako Guglarz, na blogu pojawił  wywiad z pracownikiem Search Quality Team z firmy Google.

Poruszono w nim kwestie, które wydają się być aktualne z punktu widzenia interesów zarówno właścicieli stron internetowych, jak i firm zajmujących się ich optymalizacją i reklamą w Sieci. Pytania dotyczyły tematów, jakie pojawiły się niedawno (Mayday), jak i tych „starych ale aktualnych” (SWLe).

Jednocześnie część z 36 pytań poświęcono na przybliżenie polskim webmasterom osoby Kaspara i przedstawienie go jako człowieka „z krwi i kości” :) Pomimo faktu, że już od kilku lat dba o jakość polskich wyników wyszukiwania, to dla wielu osób jest nadal postacią tajemniczą…

Więcej szczegółów znajdziesz w oficjalnym wywiadzie z Guglarzem.

Zapraszam do lektury.

GD Star Rating
loading...
Oficjalny wywiad z Guglarzem, Oficjalny wywiad z Guglarzem, 9.0 out of 10 based on 1 rating Oficjalny wywiad z Guglarzem

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1378 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.