6 sierpnia 2010
Optymalizacja stron

Dzięki uprzejmości Kaspara Szymańskiego, znanego w Polsce jako Guglarz, na blogu pojawił  wywiad z pracownikiem Search Quality Team z firmy Google.

Poruszono w nim kwestie, które wydają się być aktualne z punktu widzenia interesów zarówno właścicieli stron internetowych, jak i firm zajmujących się ich optymalizacją i reklamą w Sieci. Pytania dotyczyły tematów, jakie pojawiły się niedawno (Mayday), jak i tych “starych ale aktualnych” (SWLe).

Jednocześnie część z 36 pytań poświęcono na przybliżenie polskim webmasterom osoby Kaspara i przedstawienie go jako człowieka “z krwi i kości” :) Pomimo faktu, że już od kilku lat dba o jakość polskich wyników wyszukiwania, to dla wielu osób jest nadal postacią tajemniczą…

Więcej szczegółów znajdziesz w oficjalnym wywiadzie z Guglarzem.

Zapraszam do lektury.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Inne wpisy z tej kategorii