Optymalizacja stron

Oficjalny wywiad z Guglarzem

Brak komentarzy

Dzięki uprzejmości Kaspara Szymańskiego, znanego w Polsce jako Guglarz, na blogu pojawił  wywiad z pracownikiem Search Quality Team z firmy Google.

Poruszono w nim kwestie, które wydają się być aktualne z punktu widzenia interesów zarówno właścicieli stron internetowych, jak i firm zajmujących się ich optymalizacją i reklamą w Sieci. Pytania dotyczyły tematów, jakie pojawiły się niedawno (Mayday), jak i tych „starych ale aktualnych” (SWLe).

Jednocześnie część z 36 pytań poświęcono na przybliżenie polskim webmasterom osoby Kaspara i przedstawienie go jako człowieka „z krwi i kości” :) Pomimo faktu, że już od kilku lat dba o jakość polskich wyników wyszukiwania, to dla wielu osób jest nadal postacią tajemniczą…

Więcej szczegółów znajdziesz w oficjalnym wywiadzie z Guglarzem.

Zapraszam do lektury.

GD Star Rating
loading...
Oficjalny wywiad z Guglarzem, Oficjalny wywiad z Guglarzem, 9.0 out of 10 based on 1 rating Oficjalny wywiad z Guglarzem
autor 1407 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Inne wpisy z tej kategorii