Wyszukiwarka Google

Od dzisiaj blog ma nową skórkę :)

Długo to trwało – Ci, co pamiętają, z pewnością pamiętają, że mówiłem o tym chyba w marcu. “Niestety”, jestem dosyć up… osobą pod kątem szczegółów i dlatego się to wszystko przeciągnęło. Poza tym pojawiły się nowe pomysły, które też to wszystko odwlekły. Stare poupadały ….. działo się.

Włączanie nowej skórki długo trwało i pewnie trwałoby jeszcze dłużej gdyby nie mój dobry znajomy, Damian, autor skórki, który “zmusił mnie do tego”. Dlatego wczoraj porobiłem niezbędne szlify, aby dzisiaj odpalić to, co jest. Dziękuję!

Jutro będę kończył niezbędne szlify – m.in. skróci się główna strona – muszę poustawiać w grupy kategorie (dzięki Wobi za propozycje głównych grup). Pouzupełniam strony itp. Aha – i adres poprawię – nie jestem z Warszawy :)

Proszę Was o wszelkie opinie. Pozwólcie, że jeżeli będę miał wątpliwość, będę chciał coś doprecyzować, odpiszę na emaila – taka dyskusja nie powinna być publiczna. Nie piszcie o długości strony głównej, o czym wspomniałem powyżej :) – jak zaznaczyłem, jutro się skróci znacznie…

Z góry dziękuję za wszelki krytycyzm i … szukanie “dziury w całym. Wierzę, że “nie zawiedziecie” :)

GD Star Rating
loading...
Od dzisiaj blog ma nową skórkę :), Od dzisiaj blog ma nową skórkę :), 3.3 out of 10 based on 20 ratings Od dzisiaj blog ma nową skórkę :)

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1350 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *