1 sierpnia 2012
Wyszukiwarka Google

Długo to trwało – Ci, co pamiętają, z pewnością pamiętają, że mówiłem o tym chyba w marcu. “Niestety”, jestem dosyć up… osobą pod kątem szczegółów i dlatego się to wszystko przeciągnęło. Poza tym pojawiły się nowe pomysły, które też to wszystko odwlekły. Stare poupadały ….. działo się.

Włączanie nowej skórki długo trwało i pewnie trwałoby jeszcze dłużej gdyby nie mój dobry znajomy, Damian, autor skórki, który “zmusił mnie do tego”. Dlatego wczoraj porobiłem niezbędne szlify, aby dzisiaj odpalić to, co jest. Dziękuję!

Jutro będę kończył niezbędne szlify – m.in. skróci się główna strona – muszę poustawiać w grupy kategorie (dzięki Wobi za propozycje głównych grup). Pouzupełniam strony itp. Aha – i adres poprawię – nie jestem z Warszawy :)

Proszę Was o wszelkie opinie. Pozwólcie, że jeżeli będę miał wątpliwość, będę chciał coś doprecyzować, odpiszę na emaila – taka dyskusja nie powinna być publiczna. Nie piszcie o długości strony głównej, o czym wspomniałem powyżej :) – jak zaznaczyłem, jutro się skróci znacznie…

Z góry dziękuję za wszelki krytycyzm i … szukanie “dziury w całym. Wierzę, że “nie zawiedziecie” :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii