logo dane-osobowe.info

logo dane-osobowe.infoTemat mało jeszcze znany, ale już budzący duże kontrowersje, a jednocześnie wymagający w wielu sytuacjach zmiany w podejściu czy działaniu. Nadal wiele osób i firm nie potrafi właściwie zadbać o ochronę danych osobowych gromadzonych w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą? Na co zwracać uwagę – czego przestrzegać, a co … pomijać? Są to niby proste pytania, ale – często albo nie znamy na nie odpowiedzi, albo też nie zdajemy sobie sprawy z faktu, jak ważne jest dochowanie pewnych procedur w tym zakresie.

Autorką wpisów jest Pani Monika Gierada-Sołtysek – certyfikowany administrator bezpieczeństwa informacji, auditor wiodący systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO 27001, od 2008 roku związana zawodowo z tematem ochrony danych osobowych. Właścicielka firmy Dane-osobowe.info – świadczącej usługi doradcze w zakresie ochrony danych osobowych dla przedsiębiorstw każdej skali: kompleksowa dokumentacja, polityki prywatności, procedury konieczne do zapewnienia bezpieczeństwa przetwarzanym informacjom a także outsourcing funkcji administratora bezpieczeństwa informacji.

Jeżeli macie pytania dotyczące szeroko pojętych kwestii związanych z ochrona danych osobowych lub też chcielibyście, aby jakiś temat został przybliżony/rozwinięty – wpisujcie swoje propozycje w komentarzach. Postaramy się na bieżąco odpowiadać na pytania, zaś najciekawsze tematy zostaną omówione w osobnych wpisach.

autor 1445 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomagam zwiększać ruch na portalach tematycznych, generować większą sprzedaż w sklepach internetowych oraz pozyskiwać zapytania od nowych klientów ze stron firmowych.

Bloga, którego czytasz,  założyłem w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Ekspert pomagam rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.

Poprzedni wpis:
Następny wpis:
Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *