Search Console
10 marca 2012

Nie zauważyłem u siebie ani na innych stronach takiego komunikatu, ale na Google Webmaster Help’ie pojawił się ciekawy wątek, w którym jeden z użytkowników napisał, że w swoich NDW znalazł taki oto komunikat:.

http://www.pcregistrycleaners.org/: Big traffic change for top URL March 7, 2012

Search results clicks for http://pcregistrycleaners.org/ have decreased significantly.

Osoby zainteresowane tematem zachęcam do śledzenia dyskusji w tym wątku.

Czy ktoś z Was zauważył taki komunikat? Co sądzicie o takim podejściu Google – to dobrze, że będzie nas o takich kwestiach informować?

Jeżeli Google będzie tak szybko wdrażało takie komunikaty, to chyba niedługo jakiś provider oznaczać zacznie emaile od Google jako „spam” :). A tak na poważnie to jedno jest pewne – jeżeli nie włączyliście jeszcze powiadomień na email o komunikatach wysyłanych przez Google z poziomu Narzędzi dla Webmasterów, to warto to teraz zrobić. W ten sposób szybko zostaniemy poinformowani w sytuacji, gdy z naszą witryną będzie się działo coś „dziwnego”.

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii