Search Console
10 marca 2012

Nie zauważyłem u siebie ani na innych stronach takiego komunikatu, ale na Google Webmaster Help’ie pojawił się ciekawy wątek, w którym jeden z użytkowników napisał, że w swoich NDW znalazł taki oto komunikat:.

http://www.pcregistrycleaners.org/: Big traffic change for top URL March 7, 2012

Search results clicks for http://pcregistrycleaners.org/ have decreased significantly.

Osoby zainteresowane tematem zachęcam do śledzenia dyskusji w tym wątku.

Czy ktoś z Was zauważył taki komunikat? Co sądzicie o takim podejściu Google – to dobrze, że będzie nas o takich kwestiach informować?

Jeżeli Google będzie tak szybko wdrażało takie komunikaty, to chyba niedługo jakiś provider oznaczać zacznie emaile od Google jako „spam” :). A tak na poważnie to jedno jest pewne – jeżeli nie włączyliście jeszcze powiadomień na email o komunikatach wysyłanych przez Google z poziomu Narzędzi dla Webmasterów, to warto to teraz zrobić. W ten sposób szybko zostaniemy poinformowani w sytuacji, gdy z naszą witryną będzie się działo coś „dziwnego”.

GD Star Rating
loading...
Nowy komunikat w Narzędziach dla Webmasterów - tym razem o spadku ruchu?, Nowy komunikat w Narzędziach dla Webmasterów - tym razem o spadku ruchu?, 1.0 out of 10 based on 1 rating Nowy komunikat w Narzędziach dla Webmasterów - tym razem o spadku ruchu?
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *