10 marca 2012
Search Console

Nie zauważyłem u siebie ani na innych stronach takiego komunikatu, ale na Google Webmaster Help’ie pojawił się ciekawy wątek, w którym jeden z użytkowników napisał, że w swoich NDW znalazł taki oto komunikat:.

http://www.pcregistrycleaners.org/: Big traffic change for top URL March 7, 2012

Search results clicks for http://pcregistrycleaners.org/ have decreased significantly.

Osoby zainteresowane tematem zachęcam do śledzenia dyskusji w tym wątku.

Czy ktoś z Was zauważył taki komunikat? Co sądzicie o takim podejściu Google – to dobrze, że będzie nas o takich kwestiach informować?

Jeżeli Google będzie tak szybko wdrażało takie komunikaty, to chyba niedługo jakiś provider oznaczać zacznie emaile od Google jako „spam” :). A tak na poważnie to jedno jest pewne – jeżeli nie włączyliście jeszcze powiadomień na email o komunikatach wysyłanych przez Google z poziomu Narzędzi dla Webmasterów, to warto to teraz zrobić. W ten sposób szybko zostaniemy poinformowani w sytuacji, gdy z naszą witryną będzie się działo coś „dziwnego”.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii