nowa koncepcja seo

Nowa Koncepcja SEO to inicjatywa kilkudziesięciu partnerów, którzy, jak czytamy na stronie, postanowili od listopada 2015 edukować firmy z zakresu SEO. Niestety, ale już na samym początku pojawiły się wątpliwości, które nadal nie zostały w sposób pełny rozwiane. Biorąc pod uwagę fakt, że publikacje tego typu informacji budzą duże emocje w gronie partnerów przedsięwzięcia którzy usuwają niewygodne komentarze na jej temat.

Na chwilę obecną mamy z jednej strony szczytny cel (odejścia od automatycznych i niebezpiecznych metod pozycjonowania) ale w praktyce jest wiele wątpliwości co do faktycznych celów, jakim miała służyć inicjatywa – co zauważają osoby związane z branżą SEO: “niedobrze mi się robi. Dlaczego? Dlatego, że można się posunąć do opakowywania (już teraz) podstawowych elementów usług SEO i sprzedawania tego jako jakąś nową koncepcję. Nową. Te pomysły, idee, sposoby – one nowe to były przynajmniej 7 lat temu, dziś są elementarne

Trudno się zatem nie zgodzić, że w Nowej Koncepcji SEO chodzi tak naprawdę nie o edukację, ale tylko o .. lepsze sprzedanie usług partnerów; co przyniesie życie – czas pokaże.

GD Star Rating
loading...
Czy Castorama powinna obawiać się filtra od Google? Case Study by Nowa Koncepcja SEO

5.21012

GD Star Rating
loading...