31 maja 2011
Wyszukiwarka Google

Wprawdzie Google już od dawna nie zalecało takiego manewru, ale od paru dni zostało to jasno zapisane w zasadach programu (zmiany wytłuszczono boldem):

AdSense code may not be altered, nor may the standard behavior, targeting or delivery of ads be manipulated in any way that is not explicitly permitted by Google. This includes but is not limited to the following: clicking Google ads may not result in a new browser window being launched, nor may Google ads be placed in an IFRAME.

Oczywiście nadal można targetować reklamy do konkretnych odbiorców, poprzez umieszczanie ich w kodzie html w divach i otaczanie ich odpowiednio napisanym tekstem..

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  OPINIE I KOMENTARZE

  katwer 4 września 2013, 13:19

  A jak mam stronę wykorzystującą ramki, to jak mogę umieścić na niej reklamy?

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii