Wyszukiwarka Google

Nie można (już) umieszczać reklam Google Adsense w IFRAME

Wprawdzie Google już od dawna nie zalecało takiego manewru, ale od paru dni zostało to jasno zapisane w zasadach programu (zmiany wytłuszczono boldem):

AdSense code may not be altered, nor may the standard behavior, targeting or delivery of ads be manipulated in any way that is not explicitly permitted by Google. This includes but is not limited to the following: clicking Google ads may not result in a new browser window being launched, nor may Google ads be placed in an IFRAME.

Oczywiście nadal można targetować reklamy do konkretnych odbiorców, poprzez umieszczanie ich w kodzie html w divach i otaczanie ich odpowiednio napisanym tekstem..

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1377 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

katwer 4 września 2013, 13:19

A jak mam stronę wykorzystującą ramki, to jak mogę umieścić na niej reklamy?

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *