5 października 2021 | Aktualizacja: 19 października 2021
Wyszukiwarka Google

Poszło !

W zeszłym tygodniu osoby, które zapisały się na mój newsletter, dostały jego pierwszy numer.

Wskaźnik CTR na poziomie 14% wskazuje, że treści, jakie zostały w nim zaprezentowane, spotkały się z dużym zainteresowaniem – za co obecnym czytelnikom dziękuję :)

Newsletter jest skierowany do osób, które chcą samodzielnie pracować przy swojej stronie. Nie oznacza to, że nie znajdziesz tam wartościowych informacji, gdy jesteś na poziomie co najmniej średniozaawansowanym, do tego służy np. sekcja “Co w SEO piszczy”,

jednak idea tego newslettera jest taka, aby nie skupiać się na “SEO geekach”, ale na tych osobach, które albo dopiero wchodzą w świat SEO, albo potrzebują uporządkować swoją wiedzę w tym zakresie.

Tym osobom dedykuję materiały w postaci np. scenek sytuacyjnych

oraz treść, która znajduje się na początku newslettera.

Małym bonusem jest powiązanie wiedzy z zakresu SEO z wiedzą odnośnie prowadzenia firmy – czytam sporo książek biznesowych, aby nie tylko się rozwijać, ale i pomagać moim klientom; uznałem, że najciekawszymi pozycjami warto się podzielić – aby mogły pomóc i Tobie.

Oczywiście nie mogło zabraknąć informacji o przydatnych wpisach na blogu – najnowszych, jednak na pewno będę nawiązywał też do innych, już opublikowanych jakiś czas temu (na blogu jest ich już prawie 1400, jak czasem czytam nawet te sprzed 10 lat, to widzę, że nie straciły nic na aktualności – ludzie nadal popełniają podstawowe błędy, budując widoczność swoich stron w Google)

Osoby, które zapiszą się na newsletter, mogą też umówić się ze mną na “wirtualną kawę”, podczas której porozmawiamy o tematach związanych z budowaniem widoczności strony w Google.

Plus oczywiście zadawać pytania, na które będę odpowiadał w kolejnych numerach – po pierwszej emisji mam już kilka inspiracji na najbliższe tygodnie :)

PS

Numer drugi zostanie wysłany już w najbliższy piątek, 8 października  – zachęcam więc do zapisu na newsletter – przypominam, że każda osoba, któa zapisze się do newslettera, otrzyma na start moje e-booki – plus gwarancję otrzymania kolejnych przed ich oficjalną prezentacją.

Do usłyszenia :)

Dowiedz się, jak pozyskiwać więcej klientów z Google poprzez swoją stronę.

Zapisz się na newsletter

Na start otrzymasz aż cztery ebooki, dzięki którym dowiesz się:

1) Dlaczego strona może być niewidoczna w Google?
2) Jak wybrać firmę SEO?
3) O co musisz zapytać firmę SEO?
4) Jakie błędy popełniają klienci firm SEO?

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii