Optymalizacja stron

Majestic nie planuje pozbawiać bezpłatnego dostępu właścicielom domen do linków przychodzących

Brak komentarzy

Wczoraj AhrefsMajestic – popularny program online używany m.in. do wyszukiwania linków przychodzących – postanowił, że właściciele domen przestaną mieć bezpłatny dostęp do bazy danych.

Bezpośrednią konkurencją, bardzo popularną na naszym rynku, jest Majestic – postanowiłem sprawdzić u źródła, czy aby czasem nie planują podobnego rozwiązania.

Otrzymałem z supportu następującą odpowiedź

Póki co nie masz czym się martwic, nie zamierzamy zablokować tej opcji :)

A zatem mamy jasność – narzędzie najczęściej używane w Polsce do pobierania alternatywy do linków widocznych w Konsoli Google będzie nadal szło na rękę właścicielom stron i nie pobierało od nich za to żadnej opłaty.

Pytanie do czytelników:

Z jakich narzędzi korzystacie poza Majestic i Ahrefs do pobierania listy linków przychodzących? – oczywiście poza Google :)

GD Star Rating
loading...
Majestic nie planuje pozbawiać bezpłatnego dostępu właścicielom domen do linków przychodzących, Majestic nie planuje pozbawiać bezpłatnego dostępu właścicielom domen do linków przychodzących, 7.0 out of 10 based on 9 ratings Majestic nie planuje pozbawiać bezpłatnego dostępu właścicielom domen do linków przychodzących
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Optymalizacja stron
Backlinks report znika z Ahrefs
Ahrefs usuwa Backlinks Report – właściciel domeny nie zobaczy już za darmo linków przychodzących

Dzisiaj zauważyłem, że pod adresem, pod którym znajdowało się wspomniane w tytule narzędzie  - https://ahrefs.com/reports - wyświetla się strona błędu...

Zamknij