Co tutaj znajdziesz?

Sekrety SEO. Tajna wiedza ekspertów.W tym dziale znajdziesz zapowiedzi oraz recenzje książek poruszających tematykę SEM, ze szczególnym naciskiem na SEO.

Rzeczywistość, w której działają osoby zawodowo związane z reklamą w wyszukiwarkach, jak i „druga strona” – Klienci, podlega bardzo dynamicznym zmianom. To prawia, że aby utrzymać się (a dokładnie – utrzymać swoją stronę) na szczytach wyszukiwarek należy być nie tylko cały czas na bieżąco z tym, co się dzieje w branży, ale promować i szlifować swoją stronę niestrudzenie.

Sporo wiedzy jest dostepnej w Internecie. Ale także i warto od czasu do czasu przeczytac książkę na ten temat.

Dotychczasowe recenzje i zapowiedzi książek.

napisał/a 1379 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.