Wyszukiwarka Google

Konsekwencje używania SWLi i blastów – na wesoło :)

Jeden z lepszych filmików, który co chwilę ukazuje się w nowej wersji, poruszając nowy problem/temat. Tym razem dostało się blastom i SWLom, co doprowadziło do … orkiestry weselnej.

O co chodzi – zobacz sam :)

 

.

GD Star Rating
loading...
Konsekwencje używania SWLi i blastów - na wesoło :), Konsekwencje używania SWLi i blastów - na wesoło :), 10.0 out of 10 based on 1 rating Konsekwencje używania SWLi i blastów - na wesoło :)

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1377 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Fizyka 6 lutego 2012, 17:00

Dobre to :)
Ale chyba kiedyś to już oglądałem, lub coś bardzo podobnego. Stare to?

Seo-Profi 6 lutego 2012, 17:28

Nie wiem, czy stare :) – jest sporo wersji doi tego filmiku – o SEO widzę po raz pierwszy :)

Michał DD 6 lutego 2012, 19:00

Fajne!
Jeśli kiedyś widziałeś to może to: https://www.youtube.com/watch?v=XcnbJ2c2PTs wersja stara, jest po ang. Ale gorsza, ta polska lepsza ;] Dobre jest jeszcze „Hitler reacts to SOPA.”

Seo-Profi 6 lutego 2012, 19:23

Tak, ACTA też są fajne – najlepszy w nich fragment jest o tym, jak to radzą córce premiera, aby się nie martwiła, bo jej bloga nie zamkną :)
Jednak od kiedy zobaczyłem wersję „SEO-wą” zmieniłem zdanie – chyba ta jest najlepsza :)

Michał Dębiec 8 lutego 2012, 12:45

Bardzo dobry. I jaki edukacyjny… Może to sposób na edukację Klienta? :)))

Michał DD 8 lutego 2012, 14:48

Ja bym się nie odważył tym edukować klienta ;]
Do edukowania dobre jest Common Craft http://www.youtube.com/watch?v=hF515-0Tduk&list=FLB-RpvrYWORYhzb3diZemdg&feature=plcp&context=C3f7bd8ePDOEgsToPDskLu76LTmC5yt66I5DFQ-itG
Możemy się kiedyś spotkać przy piwie i nakręcić coś takiego po polsku ;p

Rafał 9 lutego 2012, 23:24

Mein fuhrer.Zaplecze wyj****ło w kosmos.Wszystko dostało bana.PADŁEM!!! Widzę ten film 2 raz i nie mogę wyjść z podziwu, za trafniejsze podsumowanie polskiego seo.Wszyscy którzy stawiali klony wikipedii …….
MOCNE :DDDDDD

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *