25 marca 2012
Wyszukiwarka Google

Tym razem poprzez Twittera Google poinformowało kilka dni temu o wdrożeniu kolejnej już odmiany Pandy, która ma tym razem dotknąć ok 1,6% wyników wyszukiwania.

 

Kolejny update Pandy dotknie 1,6% wyników wyszukiwania

 

Przyznam, że powoli się chyba już uodporniłem na “pandowe rewelacje” i chyba przestanę zwracać na to uwagę :) – no chyba, że będzie to dotykało większą ilość wyników niż błąd statystyczny (3%).

Osoby zainteresowane “odświeżeniem” tematu lub przybliżeniem go bliższym zapraszam na SearchEngineLand, gdzie przygotowano informacje o kolejnych wersjach tej odmiany algorytmu.

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii