Wyszukiwarka Google
16 marca 2011

Taka sytuacja występuje, gdy w naszym serwisie występują strony, które „nie wyglądają za dobrze” i nie chcemy, aby znalazły się one w indeksie Google (np. może dotyczyć to strony, na której mamy kilkaset linków i obawiamy się, aby nie zostało to potraktowane przez system jako spam).

Ale z drugiem strony chcemy, aby Googlebot podążył za tymi linkami, ponieważ kierują one np. do stron z ciekawymi informacjami .

Połączenie noindex i follow to nie jest to częsta sytuacja – ale niekiedy występuje i opisana sytuacja jest przykładem, kiedy można użyć takiego wpisu w meta tagu.

GD Star Rating
loading...
Kiedy używać "noindex, follow" w meta tagu, Kiedy używać "noindex, follow" w meta tagu, 5.5 out of 10 based on 8 ratings Kiedy używać "noindex, follow" w meta tagu
O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność
Twojej strony w Google?

Tak, chcę


OPINIE I KOMENTARZE

Daniel 31 sierpnia 2013, 23:52

Dzięki, tego szukałem : )

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii