Wyszukiwarka Google

Kiedy pojedziemy autem, które … samo będzie „się kierować”?

Krótki wpis, pokazujący, że to, co do niedawna kojarzyło się nam tylko z filmami sf powoli staje się faktem.

Już od paru lat po Stanach jeżdżą samochody „bez kierowcy”. Od 2010, kiedy Google zaczęło projekt, auta ta przejechały łącznie 200.000 mil – i z tego co czytałem jakiś czas temu bez spowodowania ani jednej kolizji (o wypadku nie wspominając)

Bajer? Niekoniecznie – zobaczmy, jak mogą się one przydać np. osobom niewidomym. Moim zdaniem będzie to pierwszy „target” takich pojazdów. Osoby niepełnosprawne będą mogły jeszcze lepiej korzystać z udogodnień, jakie daje nam wszechobecna technika. Zobaczcie na filmie, jak taki samochód zmieni ich życie…

Kiedy Waszym zdaniem stanie się to możliwe?

GD Star Rating
loading...

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1378 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Opinie i Komentarze

Mati 29 marca 2012, 12:51

Może nie w temacie udogodnień ale obecnych możliwości: http://www.youtube.com/watch?v=4zOFNTkxMvQ

dave84 30 marca 2012, 13:26

Moim zdaniem już jakiś czas temu to było możliwe, ale niestety nowa technologia jest często blokowana przez największe korporacje.

Mati 30 marca 2012, 20:54

Na „DARPA Urban Challenge” było kilka robo-samochodów, które radziły sobie świetnie puszczone samopas. Jednym z zespołów chyba „zaopiekował” się koncern GM.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *