Wyszukiwarka Google

Kiedy pojedziemy autem, które … samo będzie „się kierować”?

3 komentarze

Krótki wpis, pokazujący, że to, co do niedawna kojarzyło się nam tylko z filmami sf powoli staje się faktem.

Już od paru lat po Stanach jeżdżą samochody „bez kierowcy”. Od 2010, kiedy Google zaczęło projekt, auta ta przejechały łącznie 200.000 mil – i z tego co czytałem jakiś czas temu bez spowodowania ani jednej kolizji (o wypadku nie wspominając)

Bajer? Niekoniecznie – zobaczmy, jak mogą się one przydać np. osobom niewidomym. Moim zdaniem będzie to pierwszy „target” takich pojazdów. Osoby niepełnosprawne będą mogły jeszcze lepiej korzystać z udogodnień, jakie daje nam wszechobecna technika. Zobaczcie na filmie, jak taki samochód zmieni ich życie…

Kiedy Waszym zdaniem stanie się to możliwe?

GD Star Rating
loading...
autor 1380 artykułów opublikowanych na blogu

Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Top Contributor pomaga rozwiązywać te problemy na oficjalnym Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google?

Tak, chcę >>


Opinie i Komentarze

Mati 29 marca 2012, 12:51

Może nie w temacie udogodnień ale obecnych możliwości: http://www.youtube.com/watch?v=4zOFNTkxMvQ

dave84 30 marca 2012, 13:26

Moim zdaniem już jakiś czas temu to było możliwe, ale niestety nowa technologia jest często blokowana przez największe korporacje.

Mati 30 marca 2012, 20:54

Na „DARPA Urban Challenge” było kilka robo-samochodów, które radziły sobie świetnie puszczone samopas. Jednym z zespołów chyba „zaopiekował” się koncern GM.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii

Więcej w Wyszukiwarka Google
Czy meta tagi liczą się nadal dla Google?

No właśnie, jak to właściwie jest? Czas w Internecie biegnie bardzo szybko. Jeszcze parę lat temu meta tagi, a właściwie...

Zamknij