Wyszukiwarka Google
28 czerwca 2013

Kaspar SzymańskiDzisiaj na Forum Google Kaspar Szymański – znany od lat pod ksywką Guglarz – opublikował wpis, którego wstęp zaczyna się tak:

2599 dni lub 7 lat, 1 miesiąc i 11 dni minęło od mojego pierwszego, oficjalnego wpisu na polskim forum Google dla webmasterów. Dzisiejszy będzie jednym z moich ostatnich jako Guglarza. Po siedmiu latach zdecydowałem podjąć nowe wyzwania :)

Informacja zasługująca na newsa roku w polskim SEO  – dla wielu osób w Polsce Kaspar to synonim SQT; osoba, która sporo czasu poświęciła na poprawę jakości polskich wyników wyszukiwania; ponad 7 lat to kawał czasu, zwłaszcza w tak zmieniającym się świecie, jakim jest SEO.

Osobą odpowiedzialną za polskie Forum będzie teraz Karolina Kruszyńska. Już pewnie niektórzy zastanawiają się, czego się po Karolinie spodziewać. No cóż, na razie będą musieli się uzbroić w cierpliwość, ale jestem pewien, jak znam osoby pracujące w Google, że o „nowej” Guglerce na pewno jeszcze wiele usłyszymy :)

Powodzenia Kas w „nowym świecie” :) Daj nam znać, co będziesz robił, po tym, jak odpoczniesz trochę od świata online

In the weeks and months to come, I’ll be sharing less online and pursuing some of my childhood dreams. Just for a while :)

A Karolinę pozostaje nam tylko serdecznie przywitać :)

O autorze
SEBASTIAN
MIŚNIAKIEWICZ
Autor bloga,
specjalista SEO
Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Pomocy Google dla Webmasterów.


Pozycjonowanie to nie magia (jak często słyszę),
tylko ciężka, codzienna praca przy budowaniu marki

Zobacz, jak z Klientem pracujemy przy stronie >


Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inne wpisy z tej kategorii