Wyszukiwarka Google

Jakie będzie polskie SEO bez Kaspara?

Kaspar SzymańskiDzisiaj na Forum Google Kaspar Szymański – znany od lat pod ksywką Guglarz – opublikował wpis, którego wstęp zaczyna się tak:

2599 dni lub 7 lat, 1 miesiąc i 11 dni minęło od mojego pierwszego, oficjalnego wpisu na polskim forum Google dla webmasterów. Dzisiejszy będzie jednym z moich ostatnich jako Guglarza. Po siedmiu latach zdecydowałem podjąć nowe wyzwania :)

Informacja zasługująca na newsa roku w polskim SEO  – dla wielu osób w Polsce Kaspar to synonim SQT; osoba, która sporo czasu poświęciła na poprawę jakości polskich wyników wyszukiwania; ponad 7 lat to kawał czasu, zwłaszcza w tak zmieniającym się świecie, jakim jest SEO.

Osobą odpowiedzialną za polskie Forum będzie teraz Karolina Kruszyńska. Już pewnie niektórzy zastanawiają się, czego się po Karolinie spodziewać. No cóż, na razie będą musieli się uzbroić w cierpliwość, ale jestem pewien, jak znam osoby pracujące w Google, że o „nowej” Guglerce na pewno jeszcze wiele usłyszymy :)

Powodzenia Kas w „nowym świecie” :) Daj nam znać, co będziesz robił, po tym, jak odpoczniesz trochę od świata online

In the weeks and months to come, I’ll be sharing less online and pursuing some of my childhood dreams. Just for a while :)

A Karolinę pozostaje nam tylko serdecznie przywitać :)

GD Star Rating
loading...
Jakie będzie polskie SEO bez Kaspara?, Jakie będzie polskie SEO bez Kaspara?, 2.9 out of 10 based on 32 ratings Jakie będzie polskie SEO bez Kaspara?

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

napisał/a 1362 artykułów na rzecz Bloga SEO

Optymalizacja i pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google to moja pasja.

Od 2008 roku jako Top Contributor pomagam webmasterom rozwiązywać problemy z widocznością ich stron w Google na Forum Pomocy Google dla Webmasterów, na którym jestem najdłuższym stażem TC w Polsce.

W 2010 roku roku założyłem pierwszego w Polsce bloga SEO skierowanego nie do branży SEO, ale stricte do właścicieli stron, na którym przystępnym językiem przybliżam Wskazówki Google dla Webmasterów, opisuję i komentuję zmiany, jakie zachodzą w algorytmie Google. Publikując wskazówki odnośnie tego, jak rozwijać strony, aby rankowały wysoko w Google, pomagam im zwiększać ruch na stronach z naturalnych wyników wyszukiwania.

SEO to także moje życie zawodowe – firma SEOProfi, której jestem właścicielem, świadczy usługi na rynku polsko, anglo- i niemieckojęzycznym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *