28 czerwca 2013
Wyszukiwarka Google

Kaspar SzymańskiDzisiaj na Forum Google Kaspar Szymański – znany od lat pod ksywką Guglarz – opublikował wpis, którego wstęp zaczyna się tak:

2599 dni lub 7 lat, 1 miesiąc i 11 dni minęło od mojego pierwszego, oficjalnego wpisu na polskim forum Google dla webmasterów. Dzisiejszy będzie jednym z moich ostatnich jako Guglarza. Po siedmiu latach zdecydowałem podjąć nowe wyzwania :)

Informacja zasługująca na newsa roku w polskim SEO  – dla wielu osób w Polsce Kaspar to synonim SQT; osoba, która sporo czasu poświęciła na poprawę jakości polskich wyników wyszukiwania; ponad 7 lat to kawał czasu, zwłaszcza w tak zmieniającym się świecie, jakim jest SEO.

Osobą odpowiedzialną za polskie Forum będzie teraz Karolina Kruszyńska. Już pewnie niektórzy zastanawiają się, czego się po Karolinie spodziewać. No cóż, na razie będą musieli się uzbroić w cierpliwość, ale jestem pewien, jak znam osoby pracujące w Google, że o “nowej” Guglerce na pewno jeszcze wiele usłyszymy :)

Powodzenia Kas w “nowym świecie” :) Daj nam znać, co będziesz robił, po tym, jak odpoczniesz trochę od świata online

In the weeks and months to come, I’ll be sharing less online and pursuing some of my childhood dreams. Just for a while :)

A Karolinę pozostaje nam tylko serdecznie przywitać :)

Chcesz zwiększyć widoczność Twojej strony w Google? Umów się ze mną na 15 minut bezpłatnych konsultacji. Sprawdzę na czym stoimy i co mogę dla Ciebie zrobić

  SEBASTIAN
  MIŚNIAKIEWICZ
  Autor bloga,
  specjalista SEO
  Jako właściciel firmy SEOProfi pomaga zwiększać sprzedaż w sklepach internetowych oraz ruch na stronach firmowych na rynku polsko-, anglo- oraz niemieckojęzycznym.

  Bloga założył w 2010 widząc ogrom problemów, z jakimi mają do czynienia osoby próbujące samodzielnie wypromować stronę w Google. Od 2011 roku jako Product Expert pomaga rozwiązywać te problemy na Forum Google dla Webmasterów.

  Skomentuj

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  Inne wpisy z tej kategorii